2016-2017 Futbol Sezonunda 29 takımın katılımıyla 3 grupta oynanan U 11 Liginde

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin

Haber Süleymanpaşa 11 Temmuz 2017 'te güncellendi. 321 defa okundu.


2016-2017 Futbol Sezonunda 29 takımın katılımıyla 3 grupta oynanan U 11 Liginde, 9 Temmuz 2017 Pazar günü oynanan son hafta müsabakaları ile ligi sona eren A, B ve C grubu şampiyonları kupaları ve lige katılan tüm sporcular madalyalarını aldı.

13 Kasım Sahasında yapılan törende, A Grubu şampiyonu Trakya Atletikspor'un kupasını ve madalyalarını, Tekirdağ Amatör Spor kulüpleri FederasyonuTertip Komitesi üyeleri Fahrettin İyen ve Zafer Karadayı birlikte verdiler.

Yeşiltepe Sahasında yapılan törende, B Grubu şampiyonu Çorlu Fenerspor kupasını ve madalyalarını Tekirdağ ASKF Başkanım Mehmet Kaya'nın yanında Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi İsa Kunt ile Ergene Belediyesi Meclis Üyesi Mülayim Bedir'in elinden aldılar.

Kapaklı Sahasında yapılan törende, C Grubu şampiyonu Kapaklı Sitespor'un kupasını ise Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı verirken, takımların madalyalarını Yönetim Kurulu üyeleri Ersan Karamehmetoğlu ile Yalçın Özçevik verdi.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015