Türkiye Yelken Federasyonu faaliyet programında bulunan ve 7 kulüpten 84 teknenin katılımı ile 26-29 Ekim 2017 tarihleri arasında gerçekleşen mücadele, yapılan 7 yarış ile sonuçlandı.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin

Türkiye Yelken Federasyonu faaliyet programında bulunan ve 7 kulüpten 84 teknenin katılımı ile 26-29 Ekim 2017 tarihleri arasında gerçekleşen mücadele, yapılan 7 yarış ile sonuçlandı. 27 ve 28 Ekim tarihlerinde esen Karayel rüzgarı ile kıyasıya yarışan Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü sporcuları, üstün bir mücadele sergileyerek ödülleri rakiplerinden almasını bildi. 29 Ekim günü gerçekleşen törende verilen 33 kupanın 24'ünü kulüp müzesine götüren sporcularımız ödüllerini Gençlik Hizmetleri ve İl Spor Şube Müdürü Abdülkerim Kasap ve yetkililerin ellerinden aldılar.
Haber Süleymanpaşa 1 Kasım 2017 'te güncellendi. 98 defa okundu.


Optimist Genel Klasman
1.MeriçErdağlı / TEKİRDAĞ YELKEN
2.Kutsal Güneş Kurnaz / TEKİRDAĞ YELKEN
3.Ege Ayyıldızbayraktar / TEKİRDAĞ YELKEN
4.Ege Noyan Topdemir / TEKİRDAĞ YELKEN
5.Cem Eren / TEKİRDAĞ YELKEN

Optimist Kızlar
1.Şebnem Su Elmastaş / BANDIRMA YELKEN
2.Ilayda Şen / TEKİRDAĞ YELKEN
3.Melek Pehlivanoğlu / TEKİRDAĞ YELKEN

Optimist Junior
1. Kutsal Güneş Kurnaz / TEKİRDAĞ YELKEN
2. Ege Ayyıldızbayraktar / TEKIRDAG YELKEN
3. Ilayda Şen / TEKİRDAĞ YELKEN
4. Ekin Su Gökkurt / TEKİRDAĞ YELKEN
5. Ali Burak Ünal / TEKİRDAĞ YELKEN

Optimist Junior Kızlar
1. Ilayda Şen / TEKİRDAĞ YELKEN
2. Ekin Su Gökkurt / TEKİRDAĞ YELKEN
3.Özlem Irmak Tomak / GEMLİK YELKEN

Laser 4.7 Genel Klasman
1.Erdem Taşkoparan / TEKİRDAĞ YELKEN
2. Zülal Alev Erkan / TEKİRDAĞ YELKEN
3. Arda Ayyıldızbayraktar / TEKİRDAĞ YELKEN
4.Doğa Deniz Çıkman / İÇDAŞ YELKEN
5.Öykü Ceren Şeker / ÇANAKKALE YELKEN

Laser 4.7 Kızlar
1. Zülal Alev Erkan / TEKİRDAĞ YELKEN
2.Doğa Deniz Çıkman/  İÇDAŞ YELKEN

Laser 4.7 Junior
1.Zülal Alev Erkan / TEKİRDAĞ YELKEN
2.Arda Ayyıldızbayraktar / TEKİRDAĞ YELKEN
3.Doğa Deniz Çıkman / İÇDAŞ YELKEN

Laser Radial Genel Klasman
1.Ayşenur Orhan / TEKİRDAĞ YELKEN
2. Buket Aslan / İÇDAŞ YELKEN
3.Uğur Aras / BANDIRMA ERDEK YELKEN

Laser Radial Gençler
1.Emircan Uz / İÇDAŞ YELKEN
2.Güvenç Efe Kaya / TEKİRDAĞ YELKEN
3. Mehmet Ata Erez / TEKİRDAĞ YELKEN

Laser Radial Kadınlar
1. Ayşenur Orhan / TEKİRDAĞ YELKEN

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015