Türkiye Büyükler ve Veteranlar Karate Şampiyonası, 9-12 Kasım 2017 tarihlerinde Çerkezköy’de yapılacak.

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası

Türkiye Büyükler ve Veteranlar Karate Şampiyonası, 9-12 Kasım 2017 tarihlerinde Çerkezköy’de yapılacak. Şampiyonanın yapılması planlanan 29 Ekim Spor Kompleksi’nde incelemelerde bulunan Türkiye Karate Federasyonu Milli Takımlar Genel Menajeri Hikmet Şaha, “9-12 Kasım tarihlerinde Türkiye Büyükler ve Veteranlar Karate Şampiyonası’nı Çerkezköy’de yapmak istiyoruz. Salonumuz turnuva için oldukça uygun. Çerkezköy Belediyemizin de destekleri ile Türkiye Büyükler ve Veteranlar Karate Şampiyonası’nı yaklaşık bin sporcunun katılımı ile burada yapacağız” dedi. Hikmet Şaha, 29 Ekim Spor Kompleksi’ndeki incelemelerinin ardından Çerkezköy Belediye Meclis Üyeleleri Nedim Yılancı ve Uğur Erem ile bir araya gelerek turnuva hakkında fikir alışverişinde bulundu.
Haber Çerkezköy 6 Eylül 2017 'te güncellendi. 409 defa okundu.


HER ZAMAN SPORUN VE SPORCUNUN YANINDAYIZ

Çerkezköy Belediyesi olarak her zaman sporun ve sporcunun yanında olmaya gayret ettiklerini belirten Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Geçtiğimiz günlerde, ilçe bazında ilk ve tek olarak kentimizde düzenlenen ve geleneksel hale getirdiğimiz Uluslararası Taekwondo Şampiyonamızın 4’üncüsünü 7 ülke ve 19 ilden gelen yaklaşık 350 sporcumuz ile gerçekleştirdik. Şimdi de 9-12 Kasım 2017 tarihleri arasında Türkiye Karate Federasyonu tarafından düzenlenecek olan Büyükler ve Veteranlar Karate Şampiyonası’na ev sahipliği yapacağız” dedi.  

FEDERASYON İNTERNET SİTESİNDEN DUYURDU

   Konu ile ilgili Türkiye Karate Federasyonu’nun resmi internet sayfasında duyurular kısmında ise “Türkiye Büyükler ve Veteranlar Karate Şampiyonası 09-12 Kasım 2017 tarihlerinde Tekirdağ /Çerkezköy'de düzenlenecektir. Müsabaka detayları ilerleyen günlerde duyurulacaktır” şeklinde açıklamada bulunuldu. Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Karate Antrenörü Murat Kıroğlu da incelemeleri sırasında Türkiye Karate Federasyonu Milli Takımlar Genel Menajeri Hikmet Şaha’ya eşlik etti.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org