Tekirdağ Amatör Spor kulüpleri Federasyonu (ASKF), kulüplerin transfer ve lisans işlemlerinin yapılmasına devam edildiğini bildirdi.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin

Tekirdağ Amatör Spor kulüpleri Federasyonu (ASKF), kulüplerin transfer ve lisans işlemlerinin yapılmasına devam edildiğini bildirdi. Konu ile ilgili olarak, Federasyon Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya açıklamada bulundu.
Haber Gündem 12 Eylül 2017 'te güncellendi. 356 defa okundu.


Açıklamada, "2017-2018 Futbol Sezonunda 16 Eylül 2017 Cumartesi günü başlayacak olan U 15 - U 19 Ligi, 17 Eylül 2017 Pazar günü başlayacak olan 1.Amatör Küme ve 24 Eylül 2017 Pazar günü başlayacak olan Süper Amatör Küme ile BAL lisanslarını yapmaya devam ediyoruz" denildi.

Açıklamanın sonunda, kulüplerin transfer ve lisans evraklarını tamamlayarak, bir an önce Federasyona ulaştırılması istendi.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org