Trakya Off-Road Kulübü’nden Teşekkür Ziyareti

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin

Trakya Off-Road Kulübü Başkanı Edip Kurtoğlu, Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan ile başkan yardımcılarına ziyarette bulundu.
Haber Süleymanpaşa 7 Eylül 2017 'te güncellendi. 506 defa okundu.


Trakya Off-Road Kulübü Başkanı Edip Kurtoğlu, Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan ile başkan yardımcılarına ziyarette bulundu.

26-27 Ağustos 2017 tarihleri arasında 8. Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali etkinlikleri kapsamında Çorlu’da düzenlenen ve oldukça ses getiren Trakoff Trial Türkiye Şampiyonası 4. Yarışı sonrasında Başkan Baysan’a ve başkan yardımcılarına ziyarette bulunan Edip Kurtoğlu, Çorlu Belediyesi’nin spora ve sporcuya verdiği desteklerden ötürü Trakya Off-Road Kulübü adına bir plaket takdim ederek teşekkürlerini iletti.

Ziyaretlerinden ötürü Trakya Off-Road Kulübü’ne teşekkür eden Başkan Baysan, Çorlu’da gerçekleştirilen bu önemli organizasyona Çorlu Belediyesi olarak katkılarının devam edeceğini belirtti.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org