Türkiye 3.Futbol Ligi takımlarından Tekirdağspor‘da olağanüstü genel kurul toplantısı yapılarak yeni yönetim belirlendi.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin

Haber Süleymanpaşa 12 Haziran 2017 'te güncellendi. 855 defa okundu.


 Türkiye 3.Futbol Ligi takımlarından Tekirdağspor'da olağanüstü genel kurul toplantısı yapılarak yeni yönetim belirlendi.Sanayi ve Ticaret Odası konferans salonunda yapılan genel kurulda açılış konuşması, yoklama ve divan heyeti seçimi sonrası  eski Başkan Volkan Nallar beş aylık Başkanlıkları dönemindeki faaliyet raporunu okudu. Faaliyet raporu, denetleme raporu ve tahmini bütçe ayrı ayrı ibra ve kabul  edildi. 

      Seçimlere geçildiğinde Divan Başkanı Cengiz Günay'a ulaşan tek liste ile seçimlere gidildi. Zeki Sezer'in Başkanlığındaki listede yönetim kurulu asil üyeliklere Ceyhun Erdoğan, Turgay Kartaldoğan, Salih Canikli, Mustafa Öklük, Alpay Çetin, Mehmet Özvardar, Cafer Çetin, Ayhan Gündoğdu, Ekrem ökten, İlhan Kıran, Küçük Sami Kır, Lütfü Dökmen, İbrahim Tezeren ve Nurettin Karanfil getirildi. Yönetim Kurulu yedek üyeliklere ise, Özkan Sobacıoğlu, Ethem Arıtepe, Ali Samur, Nurtin Yıldırım, Osman Kurt, Zeki Albayrak, Murat Konuş, Murat Emre Kervancılar, Levent Güven, Şenol Ceylan, Vedat Kaçar, Kerim Dirioğlu, Ali Ülger, Mehmet Sabri Yüce ve Ali Kral getirildi.

      Denetleme kurulu asil üyeliklere ise Zafer İnandılar, Ramazan Arıkök ve Kemal Topuzlar seçilirken denetleme kurulu yedek üyeliklerde ise Egemen Güngör, Okan Konmaz ve Mehmet Kara yer aldı. Amatör Spor Kulüpleri federasyonu asil üyeliklere Zeki Sezer, Bülent Kayın ve Rüştü Eren, yedek üyeliklere ise Ufuk Anıl, Fırat Okutan ve Tuncay Küçükyorulmaz seçildiler. 

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org