Tekirdağspor taraftar grubu "Tekirdağspor Sevdalıları", kulüp başkanı Zeki Sezer‘in istifası sonrası sosyal medya hesabında, mesajlara yer verdi.

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası

Haber Süleymanpaşa 16 Ağustos 2017 'te güncellendi. 424 defa okundu.


Tekirdağspor taraftar grubu "Tekirdağspor Sevdalıları", kulüp başkanı Zeki Sezer'in istifası sonrası sosyal medya hesabında, mesajlara yer verdi.

Yayınlanan mesajlarda, takıma destek verenlere teşekkür edilirken, bundan sonra da Tekirdağspor'a desteğin sürdürülmesi için işadamlarına, siyasilere ve Tekirdağspor sevenlerine çağrıda bulunuluyor.

İşte o mesajlardan ikisi:  

"TRİBÜN LİDERİMİZ YILMAZ ABİMİZİN SAYFAMIZA ÖZEL MESAJI
Biz adam gibi, memleketin takımına sahip çıkmanın gururunu yaşayanlarız. Biz, nefesi yettikçe sevdasını haykırarak yaşayanlarız. Biz, kimliğimizde yazan TEKİRDAĞSPORUMUZU gittiği yerde yanlız kalmasın diye takip edip peşinden gitmenin zahmetini yaşayanlariz. Selamlar, şehrine ihanet etmeyen tüm TEKİRDAĞSPOR SEVDALILARINA. Karşılıksız sevenlere selam olsun !
Ne Mutlu TEKİRDAĞSPOR'luyum Diyebilene..."

"TEKİRDAĞLI işadamları ve SİYASİLER takıma sahip çıkmak için, destek olmak için TEKİRDAĞSPORUMUZUN Süper Lige çıkmasını mı bekliyor? Süper Ligde gereği kadar desteki, zaten ülkenin her yerinden geliyor. Unutmayın ki; en iyi reklam spor sayesinde yapılır. TEKİRDAĞSPOR için DESTEĞİNİ esirgemeyen dostlarımıza her zaman teşekkürümüzü en iyi şekilde ettik, etmeye devam edeceğiz de. Dİğer sözde Tekirdağlı işadamlarını ve siyasileri ise, takımına destek için hayretle, şaşkınlıkla, ama büyük bir merakla beklemeye devam edeceğiz. Profesyonel bir takıma, kentimizin, şehrimizin, takımına, TEKİRDAĞSPOR'a yaptıklarınızı ve yapmadıklarınızı unutmayacağız."

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org