Ekonomik açıdan zor günlerden geçen ve ligde kalamama tehlikesi yaşanan Tekirdağspor‘un imdadına yetişen Tekirdağlı işadamı İlhami Özcan Aygun

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin

Haber Süleymanpaşa 25 Ağustos 2017 'te güncellendi. 343 defa okundu.


Ekonomik açıdan zor günlerden geçen ve ligde kalamama tehlikesi yaşanan Tekirdağspor'un imdadına yetişen Tekirdağlı işadamı İlhami Özcan Aygun'a, Tekirdağspor taraftar grubu Tekirdaspor Sevdalıları'ndan teşekkür geldi.

İşadamı Aygun, karagün dostu olarak Tekirdağspor'u sahipsiz bırakmamış ve kulüple sponsorluk anlaşması yaparak Tekirdağspor'a 280 bin TL vermişti. 

Tekirdağspor Sevdalıları Taraftar Grubu'nun internet sosyal medya hesabında kamuoyuyla paylaştıkları teşekkür meajı şöyle:

"ADAM GİBİ ADAM 'İLHAMİ ÖZCAN AYGÜN' YETİŞTİ İMDADIMIZA. DUYDU FERYADIMIZI. TEKİRDAĞSPORUMUZA MÜJDELER OLSUN... KARANLIKTAN AYDINLIĞA ÇIKIYORUZ GALİBA.

İBRET OLSUN DUYARSIZLARA. ZOR GÜNDE EL UZATANI DA SIRTINI DÖNENİ DE UNUTMAZ BU ŞEHİR !!!" 

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015