Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü Takımı, Milli Takım seçme yarışlarında, mumteşem bir performans göstererek, 5 derecede kürsüye çıkma başarısı gösterdi.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin

Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü Takımı, Milli Takım seçme yarışlarında, mumteşem bir performans göstererek, 5 derecede kürsüye çıkma başarısı gösterdi. Türkiye Yelken Federasyonu Milli Takım Seçme yarışlarından olan TYF Kış Kupası, 22-27 Ocak 2018 tarihleri arasında Fethiye'de yapıldı.
Haber Süleymanpaşa 13 Şubat 2018 'te güncellendi. 363 defa okundu.


6 gün boyunca, 60 kulüpten  Optimist ve Laser sınıflarından 520 sporcunun verdiği mücadelede sporcularımız performanslarının doruğuna çıkarak muhteşem bir rekora imza attılar.

Gerçekleşen ödül töreninde; Laser Radial Kadınlar Birincisi Ayşenur Orhan, Laser 4.7 Kızlar ve Junior İkincisi  Zülal Alev Erkan, Optimist Junior Genel İkinci Kutsal Güneş Kurnaz, Optimist Junior Genel Üçüncü Ege Ayyıldızbayraktar ve Optimist Junior Kızlar Birinci Ilayda Şen olarak kürsüye çıktılar.

Kulüp yetkilileri tarafından yapılan açıklamada, "Sporcularımızı, velilerimizi, teknik kadromuzu tebrik eder, yarışa sporcularımızı uğurlayarak motive eden Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir Albayrak'a vermiş olduğumuz sözü tutmanın gururuyla teşekkür ederiz" denildi.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org