Tekirdağ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (TASKF) Başkanı Mehmet Kaya, Bölgesel Amatör Lig (BAL) sorumlusu olarak görevlendirildi.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin

Tekirdağ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (TASKF) Başkanı Mehmet Kaya, Bölgesel Amatör Lig (BAL) sorumlusu olarak görevlendirildi. Türkiye Futbol Federasyonu' nun 24.10.2017 Tarih, BAL-17/1079-8087 Sayılı yazıları ile 2017-2018 Sezonu Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 12.Grup organizasyonunun sağlıklı bir şekilde yapılmasında, TFF Amatör İşler Kurulu temsilcisi olarak Tekirdağ ASKF Genel Başkanı Mehmet Kaya ve İstanbul Futbol İl Temsilcisi M. Ali Tanrıyaşükür'ün görevlendirildiği bildirildi.
Haber Süleymanpaşa 25 Ekim 2017 'te güncellendi. 240 defa okundu.


Yapılan açıklamada, "12.Grupta takımı bulunan illerimizin ASKF Yöneticileri ve BAL Denetçileri, müsabaka organizasyonu ile ilgili her türlü talep, öneri ve sorunları isimleri belirtilen grup sorumlularıyla yapacaklardır. Müsabakada görevli BAL Denetçilerinin müsabaka öncesi ve sırasında olan sorunları grup sorumlusuyla paylaşması gerekmektedir. Aynı şekilde müsabaka sonrası varsa olayları ve müsabaka sonucunu mutlaka grup sorumlusuna bildirmesi gerekmektedir. ASKF' lerimizin bu bilgilendirmeyi illerinin BAL Denetçilerine iletmesini ve takipçisi olmalarını önemle rica ederiz" denildi.

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015