Tekirdağ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (TASKF), 2017-2018 Futbol Sezonunun 17 Eylül 2017 tarihinde başlayacağını açıkladı.

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası

Haber Süleymanpaşa 22 Temmuz 2017 'te güncellendi. 556 defa okundu.


Tekirdağ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (TASKF), 2017-2018 Futbol Sezonunun 17 Eylül 2017 tarihinde başlayacağını açıkladı. 

Yapılan açıklamata göre, 2017-2018 Futbol Sezonunda Süper Amatör ve I. Amatör Küme müsabakaları Süper Amatör Küme 14 Takım Tek grupta, 1.Amatör Küme ise 25 takım 3 grupta oynatılacak.

1.Amatör Küme Müsabakaları 17 Eylül 2017 Pazar günü, Süper Amatör Küme müsabakaları 24 Eylül 2017 Pazar günü başlayacak.

Diğer Altyapı liglerinde yeni sezon açılış tarihleri ise daha sonra belirlenecek.

TASKF açıklamasının devamında, sağlıklı bir sezon planlaması yapılabilmesi için öncelikle altyapı liglere katılacak takım sayılarının önceden bilinmesinde fayda olduğuna değinilerek, "Bu liglere katılacak takımlarımız sezon başında verecekleri kulüp bilgi formlarında kategorilerini kesinlikle işaretleyeceklerdir. İşaretlemeyen kulüpler lige dahil edilmeyecektir.

Kulüplerimiz katılacakları kategorileri işaretlerken, aynı gün iki farklı kategoride müsabaka oynayacaklarını dikkate alarak işaretleme yapmaları gerekir " denildi..

Kulüp bilgi formunda katılacağı kategoriyi işaretleyerek lige dahil olan kulüplerimizin; daha sonra bu kararlarından vazgeçip lige katılmadıkları takdirde, bir sonraki sezon lige alınmayacağı uyarısında bulunulan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Sınavlar nedeni ile müsabakalarını erteletme talebinde buluncak kulüplerimizin, bu müsabakalarını tertip komitesince belirlenecek ( hafta içi ) tarihte oynayacaklardır.

Sezon başı yapılacak olan bilgilendirme ve tertip komitesi toplantısına, kulüpçe yazı ile görevlendirilmiş yönetim kurulu üyeleri katılacaktır." 

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org