Tekirdağ Amatör Spor Kulüpleri Federesayonu (TASKF) Başkanlığı tarafından, Tekirdağ 2004 Karması oyuncu seçmeleri yapılacak.

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları

Tekirdağ Amatör Spor Kulüpleri Federesayonu (TASKF) Başkanlığı tarafından, Tekirdağ 2004 Karması oyuncu seçmeleri yapılacak. Secmelerin, 8 Ekim 2017 Pazar günü saat 09:00 da Çorlu Belediyesi Şehir Stadyumunda gercekleştirileceği kaydedildi.
Haber Süleymanpaşa 3 Ekim 2017 'te güncellendi. 383 defa okundu.


Yapılan acıklamaya göre secmelere, kulüplerle daha önceden görüşülüp belirlenen 2004 doğumlu oyuncular katılım gösterecekler.

Seçmelerde görev alacak antrenör ekibinde Şenol Doğramacı, TFF Tekirdağ Sorumlusu Okan Aydın, Tekirdağspor'dan Vedat Çolak, Kapaklı Sitespor2Dan Abdülşerif Köse, Çorluspor 1947'den Mustafa Turan, Kaleci Antrenörü Özgür Gündüzlü yer alıyor.

 Seçmeler sonucunda belirlenen 78 kişinin sayısı 22 oyuncuya indirilerek, Tekirdağ Karması oluşturulacak.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015