Tekirdağ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (TASKF) tüzüğü gereği 3 yılda bir yapılması gereken Olağan Genel Kurul Toplantısının 11‘ncisi

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası

Haber Süleymanpaşa 20 Temmuz 2017 'te güncellendi. 438 defa okundu.


Tekirdağ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (TASKF) tüzüğü gereği 3 yılda bir yapılması gereken Olağan Genel Kurul Toplantısının 11'ncisi, genel kurula katılma hakkı bulunan 192 delegeden 104’ünün katılımı ile 16 Temmuz’da Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonunda yapıldı.

Divan Başkanlığına Levent Köksalan, Başkan Yardımcılığına Süleyman Yılmaz yazmanlıklara Emre Balım ve Elmas Tarcan seçildiler.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının ardından Federasyonun 2,5 yıllık faaliyetini sunu gösterileri ile anlatan Başkan Mehmet Kaya, geçtiğimiz dönemde özellikle tesis yapımı için çok uğraştıklarını, Spor Genel Müdürlüğünden 13 milyon liralık yatırım ödeneği aldıklarını, ödeneğin içerisindeki Süleymanpaşa ve Çerkezköy Sentetik sahalarının zemin etütlerinin uygun çıkmadığını, sadece Ergene Ulaş sahasını yaptıklarını, diğer yerlerin zemin problemi çözüldüğü takdirde buralara da tesis yapacaklarını söyledi.

Yeni dönemde yine tesis yapmaya devam edeceklerini, geçmiş dönemde tesis yapan Çorlu, Ergene, Kapaklı, Saray ve Malkara Belediye Başkanlarına teşekkür eden Başkan Kaya, "Tesis yapmamakla beraber spora ilgi duyup kulüplere katkı sağlayan başta Büyük Şehir Belediye Başkanımız Kadir Albayrak, Muratlı, Şarköy, Marmara Ereğlisi Belediye Başkanlarına teşekkür ederim.

Bu arada bir de sitemim var. Süleymanpaşa İlçemizde 17  futbol kulübü olmasına rağmen, 1 adet sentetik yüzeyli sahamız mevcut. Hem antrenman hem de maçlarda kullanılan bu saha yetmiyor. Acilen 2 adet sahaya ihtiyaç var ama Süleymanpaşa Belediyesi, hiçbir çalıma yapmıyor" dedi.

Toplantı sonunda seçimlere geçildi. Tek liste halinde kapalı oy açık tasnif şeklinde yapılan seçim sonucunda Federasyonun Kurullarına seçilen üyelerin listesi şöyle:

Genel Başkan: Mehmet kaya.

Genel Sekreter: Ersan Karamehmetoğlu.

Yönetim Kurulu Asil Üyeleri: Mehmet Salih Yılmaz, Emin Neşeli, Hilmi Kıldıran, Halil İleri, İsa Kunt, Mülayim Bedir, Ömer Demir, Tezcan Özbaşaran, Yalçın Özçevik, Bülent Kayın, Ercan Üstün.

Denetleme Kurulu Asil Üyeleri: Atilla Erensayın, İlker Sütçü, Serkan Ayaz.

Onur Kurulu Asil Üyeleri: Ali Çimen, Rengin Özeş, Hasan Dükanlı, Hüseyin Gençdal, İbrahim Namlı

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org