Şamiloğlu Spor Kulübü, Sakarya‘da düzenlenen, İllerarası Karate Ligi finalinde genel klasmanda 11 Birincilik, 3 İkincilik ve 10 Üçüncülükle büyük bir başarıya daha imza attı.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin

Haber Gündem 22 Haziran 2017 'te güncellendi. 341 defa okundu.


Şamiloğlu Spor Kulübü, Sakarya'da düzenlenen, İllerarası Karate Ligi finalinde genel klasmanda 11 Birincilik, 3 İkincilik ve 10 Üçüncülükle büyük bir başarıya daha imza attı.

Antrenör Şemsi Şamiloğlu, İllerarası Karate Liginde büyük başarı sağlayan sporcularını kutlayıp başarıların devamını diledi.

 Sakarya ilindeki şampiyonada derece yapan sporculardan Feyza Nur Baş, Onur Gürbüz, Eylül Avşar, Sude Tüysüz, Mehmet Tunca Can, Serra Nur Çevikdal, Feyza Üstüntaş, Kerem Balmumcu, Esma Yavuz, Ahmet Efe Külhan, Abdul Samet Köse 1.lik madalyası aldılar.

Beyza Nur Baş, Abdullah Mete Özkul ve Ersel Kocadoğan 2. ci olurken, Aylis Şamiloğlu, Ergin Kemal Baş, Nisa Bozdoğan, Yaren Güler, Kayra Avşar, Beyza Üstüntaş, Erdal Efe İşler, Egemen Gökdemir, Cenker Tezcan ve Burak Özkan 3.cü oldular.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015