Keşan Belediyesi Yelken ve Su Sporları Kulübü Başkanı Andaç Gedik, Rüzgarın Çocukları Projesi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları

Haber Bölge Haberleri 11 Temmuz 2017 'te güncellendi. 309 defa okundu.


Keşan Belediyesi Yelken ve Su Sporları Kulübü Başkanı Andaç Gedik, Rüzgarın Çocukları Projesi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Gedik’in açıklaması şöyle;

“ Erikli Saros Turizm Altyapı Hizmet Birliği tarafından hazırlanan Rüzgarın Çocukları Projesi windsurf eğitimi ile  devam etmektedir, bilindiği gibi 19 Haziran 23 Haziran arasında başlayan cankurtaran eğitimleri tamamlandı bu eğitimi başarılı olarak bitiren 10 gencimiz bronz ve gümüş cankurtaran brövelerini almayı hak etmişlerdir. Önümüzdeki günlerde bu gençlerimize bronz ve gümüş cankurtaran belge ve kimlikleri teslim edilecektir. Windsurf eğitimleri ise 15 Haziran da  başlamış olup devam etmektedir. Eğitimler başlangıç, orta ve ileri seviye eğitimlerinden oluşmaktadır. Gençlerimiz bu eğitimleri tamamladıktan sonra başarılı olan kursiyerlerimize Türkiye Yelken Federasyonundan onaylı RS1,RS2,RS3 belgelerini almayı hak edecekler. Projeyle ilgili eğitimlere katılan ve büyük bir gayret gösteren gençlerimize teşekkürlerimizi dile getiriyoruz.” 

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015