Şâhi Spor Kulübü, Edirne’ye getirdiği kupalara, bir yenisini daha ekledi.

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları

Haber Bölge Haberleri 28 Temmuz 2017 'te güncellendi. 385 defa okundu.


Şâhi Spor Kulübü, Edirne’ye getirdiği kupalara,  bir yenisini daha ekledi. Bu sezon Ragbi dalında da faaliyet göstermeye başlayan Şâhi Spor, Türkiye Kadınlar 7’li Ragbi Şampiyonası’nda 3. olma başarısını gösterdi.

Türkiye Ragbi Federasyonu’nun 22-23 Temmuz tarihlerinde Eskişehir Atatürk Stadında gerçekleştirdiği Kadınlar Ragbi Türkiye Şampiyonas'ına 9 takım katılarak A,B ve C gruplarında mücadele ettiler.

Gruplardan çıkan 1. ve en iyi 2.’lerden oluşturulan Şampiyon gurubunda yapılan maçlar sonucunda 1.Güzelbahçe SK , 2. Kadıköy Ragbi 3. Şahi SK ve 4. Eskişehir Aqua oldu. 2. Grupta ise 5. Ankü 6. Hacettepe, 7. ODTÜ, 8. Selçuk ev 9. 222 kulüpleri oldu.

Kadın Ragbi Milli Takım Antrenörü İraj Abdi ve Yardımcı Anterenör Mahdi Norouzi, tüm takım ve sporcuları izleyerek notlar aldı. Henüz yeni kurulan ve Edirne'yi de başarıyla temsil ederek 3.lük kupasını kazanan Şahi Spor’un teknik direktörlüğünü Keşanlı Pehlivan Mehmet Akif Ersoy yaptı. Şahi Spor Kulüp Başkanı Şamil Doğu Delen, bu kupayı da Edirne’ye getirmenin sevincini ve gururunu yaşadıklarını belirtti.

 Delen, “Bir çok güçlü ve köklü kulübü geride bıraktık. Edirnemizi en güzel şekilde temsil edip bir de Türkiye 3.sü olan kardeşlerimi kutluyorum. Hemşehrilerimiz merak etmesin, Şahi Spor her alanda kupalar madalyalar getirmeye devam edecek. Çünkü şahsım, yönetimimiz ve teknik kadrolarımız sporu seviyoruz, sporu biliyoruz ve spora hizmet ediyoruz” şeklinde konuştu.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org