Süleymanpaşa‘daki pilot okullardan Petek Kreş ve Gündüz Bakımevi’nin minikleri, tenis çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin

Haber Süleymanpaşa 9 Haziran 2017 'te güncellendi. 497 defa okundu.


Süleymanpaşa'daki pilot okullardan Petek Kreş ve Gündüz Bakımevi’nin minikleri, tenis çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Antrenörleri İsmail Ata ve Songül Keklik eğitiminde, minikler tenis antrenmanlarını neşe içerisinde geçirerek, günden güne gelişim göstermekte. Yapılan bu projede tenis branşını çocuklarımıza ve gençlerimize tanıtıp, sevdirme yolundaki bu çalışma beklenen sonuçları sunmaya başlamış bulunuyor.

Tekirdağ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü açıklamasında, "İl Müdürlüğü olarak bizleri de oldukça mutlu kılmakta. Ayrıca; bu ortamın yaratılmasında emeği geçen bütün okul idarecilerimizi, öğretmenlerimizi, velilerimizi ve antrenörlerimizi kutlarız.

Aydınlık geleceğimizin teminatı olan miniklerimizin spor hayatlarında Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz olarak sporcularımıza desteğimizi sunarken, başarılarının devamını diliyoruz" denildi.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015