Geçtiğimiz hafta sonu 3 Haziran 2017 Cumartesi günü İstanbul’da Atatürk Olimpiyat Stadı Annex Pisti’nde gerçekleştirilen 15. Balkan U18 (Yıldızlar) Atletizm Şampiyonasında, aralarında Türkiye‘nin de yer aldığı 15 ülkeden 262 atlet kıyasıya mücadele etti.

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası

Haber Süleymanpaşa 7 Haziran 2017 'te güncellendi. 381 defa okundu.


Geçtiğimiz hafta sonu 3 Haziran 2017 Cumartesi günü İstanbul’da Atatürk Olimpiyat Stadı Annex Pisti’nde gerçekleştirilen 15. Balkan U18 (Yıldızlar) Atletizm Şampiyonasında, aralarında Türkiye'nin de yer aldığı 15 ülkeden 262 atlet kıyasıya mücadele etti.

Türkiye U18 Milli Atletizm Takımı, İstanbul’daki Balkan Yıldızlar Şampiyonası’nda hem klasmanda, hem de toplam sayı bakımından en yüksek madalyaya ulaşma başarısını gösterdi.

Şampiyonada Tekirdağ’dan dereceye giren milli forma altındaki atletlerimizden Batuhan Çakır, Egehan Karabulut ve beraberinde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Atletizm Antrenörü Metin Emin ile birlikte Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü H. Kadir Kardaş'a ziyarette bulundular.

Kardaş, 15. Balkan U18 ( Yıldızlar) şampiyonasında Üç adım atlamada 15.05m derecesi ile dünya şampiyonası barajını geçen Batuhan Çakır'ı , 4x100 metrede 1.ciliği yakalayan Egehan Karabulut'u kutlayarak, atletlerimize başarı temennilerinde bulundu. 

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org