Tekirdağ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Kış Spor Okulları, farklı braşlardaki çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin

Tekirdağ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Kış Spor Okulları, farklı braşlardaki çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Malkara İlçesinde de, İl Müdürlüğü antrenörlerinden Ömer Ateş'in eşliğinde, Malkara Gazi Ömerbey Anadolu Lisesi Spor Salonunda gerçekleştirilen Güreş eğitimleri tüm hızıyla devam ediyor.
Haber Malkara 11 Aralık 2017 'te güncellendi. 292 defa okundu.


Güreş antrenmanlarının, Perşembe günü 14:30-17:00, Cumartesi ve Pazar günleri 10:00-12:30 saatlerinde yapıldığı bildirildi.

İl Müdürlüğü açıklamasında, "Çalışmalarda geleceğimiz olan çocuklarımızın ve gençlerimizin ata sporumuz Güreşe olan ilgisi bizleri bir hayli sevindirmekte ve teşvik etmektedir" denilirken, çocuk ve gençlerimiz Kış Spor Okullarına devet edildi. 

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org