Çek Cumhuriyetinde dereceye giren sporcular şöyle

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası

Lüleburgaz Şamiloğlu Spor Kulübü ve Şamilkan Spor Kulübü sporcuları 15-19 Kasım 2017 tarihleri arasında Çek Cumhuriyeti'nde yapılan 9. Shotokan Kulüplerarası Avrupa Karate Şampiyonasında 3 birincilik, 1 ikincilik ve 2 üçüncülük elde ederken, Erkek ve Bayan Kumite takımlarında da birinciliği aldılar.
Haber diğer Branşlar 27 Kasım 2017 'te güncellendi. 227 defa okundu.


19 ülkeden 46 kulüp ve 925 sporcu arasından derece yapan sporcuları kutlayan antrenörler Şemsi Şamiloğlu ve Hayriddin Alkan, sporcularının başarılarının devamını dilediler.

Çek Cumhuriyetinde dereceye giren sporcular ise şöyle:

Kilolarında derece yapan sporcular: Sude Tüysüz, Abdul Samet Köse ve Feyza Üstüntaş 1., Sera Nur Çevikdal 2., Eylül Avşar ve Ersel Kocadoğan 3. Sude Tüysüz, Karya Eylül Avşar, Aylis Şamiloğlu ve Aybüke Yılmaz”dan oluşan Bayan Kumite takımı 1. oldu.

Ersel Kocadoğan, Abdul Samet Köse ve Burak Acar’dan oluşan Erkek Kumite takımı 1. oldu.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015