Karatecilerimiz, bir üst kuşak terfi sınavında terfi ettikleri kuşak ve diplomalarını aldılar.

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları

Haber Süleymanpaşa 16 Haziran 2017 'te güncellendi. 480 defa okundu.


Karatecilerimiz, bir üst kuşak terfi sınavında terfi ettikleri kuşak ve diplomalarını aldılar.

Tekirdağ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce düzenlenen kız-erkek ücretsiz yaz spor okullarının kayıtları devam eden karate branşının kuşak terfi sınavı, 14 Haziran 2017 çarşamba günü yapıldı.

İl Müdürlüğü Karate Antrenörü Alperen Çitak nezaretinde yaklaşık 50 sporcunun katılımıyla Gençlik Merkezinde gerçekleştirilen sınav sonunda terfi diplomalarını alan sporcuların heyecanı, görülmeye değerdi.

Antrenör Alperen Çitak,"Gösterdikleri gayret, sabır ve cesaretlerinden dolayı hepsini tebrik ediyorum. Sayın velilerimize de çocuklarımızı aktif bir yaşama yönlendirerek Karate sporuna gösterdikleri saygı, sevgi ve alakadan dolayı sonsuz saygılarımı sunuyorum" diyerek, sporcularına diplomalarını ve kuşaklarını verdi.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org