Tekirdağ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, yaz sezonunda olduğu gibi bu kez de Kış Spor Okullarında da gençlere imkan sağlıyor.

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları

Tekirdağ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, yaz sezonunda olduğu gibi bu kez de Kış Spor Okullarında da gençlere imkan sağlıyor.Ata sporlarımızdan biri olan Okçuluk sporu, ilimizde gençler tarafından ilgi odağı oldu.
Haber Süleymanpaşa 4 Ekim 2017 'te güncellendi. 264 defa okundu.


Hem fiziksel hem de zihinsel gelişimlerini destekleyen bu spor branşı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Antrenörleri Aysel Baabagür gözetiminde Merkez Gençlik Merkezinde çalışmalarına devam ediyor.

Kış dönemi programı performans grupları, hafta sonları (Cumartesi, Pazar)10:30-12:00 ve 12:30-14:00 saatleri arasında 9-14 yaş olarak çalışmalarını sürdürüyor.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015