Edirne Belediyesi Güreş takımı; Tekirdağlı Pehlivan Hüseyin Alkaya adına düzenlenen Hüseyin Pehlivan Yağlı Güreşleri’nden madalyalarla döndü.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin

Edirne Belediyesi Güreş Takımı; Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Tekirdağ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Türkiye Güreş Federasyonu iş birliği ile Tekirdağlı Pehlivan Hüseyin Alkaya adına düzenlenen Hüseyin Pehlivan Yağlı Güreşleri’nden; madalyalarla döndü.
Haber Gündem 27 Eylül 2017 'te güncellendi. 294 defa okundu.


23 Eylül 2017 Cumartesi Günü düzenlenen Hüseyin Pehlivan Yağlı Güreşleri’nde; Edirne Belediyesi Güreşçileri birçok boyda farklı derecelere imza attılar.  Teşvik 2 Boyu’nda Doğuş Pınarbaşı 1.lik madalyasını göğüslerken, Tozkoparan Boyu’nda Emre Ertan 3.lük madalyasının sahibi oldu. Deste Küçük Boy’da Arda Ağıç 2. olurken; Küçük Orta Büyük Boy’da Ufuk Yanık 1.lik kürsüsünün sahibi oldu.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015