Keşan DOÇEK (Doğa Çevre ve Kültür Derneği) bisikletçileri, geçtiğimiz hafta sonu,

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin

Haber Ergene 6 Temmuz 2017 'te güncellendi. 340 defa okundu.


Keşan DOÇEK (Doğa Çevre ve Kültür Derneği) bisikletçileri, geçtiğimiz hafta sonu, Velimeşe Beldesi’nde bu yıl dördüncüsü yapılan “Velimeşe Bisiklet Şenliği”ne katıldı.

Ergene Belediyesi ve Ergene Kaymakamlığının katkılarıyla Velimeşe Muhtarlığı tarafından düzenlenen şenliğin bu yılki sloganı: “Bağımlılığa karşı bisiklet diyoruz. Başka da bir şey demiyoruz” oldu.

Trakya’nın dört bir yanından ve İstanbul’dan yaklaşık 300 civarında bisikletçinin katıldığı şenlikte açılış konuşmasını Velimeşe Muhtarı Mehmet Erkul yaptı. Oldukça sıcak bir havada 40 km. pedal çeviren bisikletçiler Bahçeağıl köyünde mola verdiler. Mola sonrası pedalları çeviren katılımcılara tur sonunda pilav ayran ve tulumba tatlısı ikram edildi. Yemek sonrası sponsor firmaların katkıda bulunmuş olduğu hediyelerin çekilişleri yapıldı ve teşekkür konuşmalarının ardından şenlik sona erdi.

Keşan DOÇEK Başkanı Hakan Eşme, dernek olarak sıcak bir havada sımsıcak yürekleriyle bu organizasyonu düzenleyen Velimeşe Muhtarlığına, katılan tüm bisikletçi dernek, kulüp ve gruplara, organizasyona destek veren resmi kurum ve kuruluşlar ile özel sektör kuruluşlarına teşekkür etti.

Eşme, böyle bir organizasyon içinde bulunmaktan ve bisikletçi dostlarla görüşüp hasret gidermekten büyük keyif aldıklarını söyledi. 

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015