Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından Çorlu İlçesinde yapımına başlanacak olan Çorlu Kapalı Spor Salonunun imza töreni gerçekleşti.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin

Haber Çorlu 15 Haziran 2017 'te güncellendi. 391 defa okundu.


Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından Çorlu İlçesinde yapımına başlanacak olan Çorlu Kapalı Spor Salonunun imza töreni gerçekleşti.

Çorlu Belediyesi Eğitim Salonunda düzenlenen imza törenine Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Prof. Dr. Tamer Dodurga. Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Zeki Gürcün, TESKİ Genel Müdürü Dr. Şafak Başa, Fen İşleri Daire Başkanı Metin Pakdil, TESKİ Genel Müdür Yardımcısı İbrahim İçöz ile spor lisesi öğrencileri katıldı.

“ÇORLU’YA YATIRIMLARIMIZ DEVAM EDECEK”

Törende konuşma yapan Başkan Kadir Albayrak “Çorlu Belediyesi Spor Kulübünün başarılarından dolayı gurur duyuyoruz. Öğrencilerimizin bu başarısının devam etmesini temenni ediyorum. Yapımına başlanacak olan Çorlu Kapalı Spor Salonu da taşıdığı kapasite ise Çorlu’ya çok büyük hizmetleri olacaktır. Türkiye 9’uncu olan voleybolcularımızı tebrik ediyorum. Tüm spor dallarında başarılı olan tüm çocuklarımızı tebrik ediyorum. Çorlu ilçemizde gerçekleştirdiğimiz yatırımlar devam edecektir” dedi.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak

“TRAKYA’NIN İLK KAPALI SPOR SALONU

Başkan Kadir Albayrak’tan sonra konuşmasını gerçekleştiren Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan ise yapımına başlanacak olan spor salonunun Trakya’daki tek kapalı spor salonu projesi olduğuna belirterek projeyi gerçekleştiren Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’a teşekkür etti. Başkan Ünal Baysan ayrıca “İnşa ettiğimiz kapalı spor salonu ile yetiştirdiğimiz gençlerimize en güzel örnek basketbol takımımızın ikinci ligde oynamasıdır. Bu başarının motivasyonu ile gençlerimizin basketbola merak duymalarını amaçlıyoruz. Gençlerimizi burada sadece bedensel olarak değil, ileride hayatlarını olumlu yönde etkileyecek davranışlar da edineceklerdir” dedi. Çorlu Kapalı Spor Salonunun imza töreni konuşmaların ardından Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Çorlu Belediyesi ve yüklenici firmanın imzalarını atması ile son buldu.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015