Yaz spor okullarında yer alan hentbol branşının yaz okulu çalışmaları devam ediyor.

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları

Çocuklarımızın yaz aylarında vakitlerini en yaralı şekilde değerlendirmeleri ve onlara bundan sonraki yaşamlarına katkıda bulunmak için Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüzce başlatılan yaz spor okullarından 18 branş içerisinde yer alan hentbol branşının yaz okulu çalışmaları devam ediyor.
Haber Muratlı 12 Ağustos 2017 'te güncellendi. 200 defa okundu.


Antrenmanlar, Muratlı İlçesinde Atatürk Spor Salonunda haftanın Salı, Perşembe, Cumartesi günleri 14.30-16.30 saatleri arasında Antrenör Mustafa Kör eşliğinde sürüyor.

Küçük yaşlarda çocuklarımıza spor kültürünü aşılamak ve insanlarla iyi iletişim kurmalarına yardımcı olarak toplumda farkedilir birey olmalarına katkıda bulunan spor dallarından biri olan hentbolde, bu yaz yine çocukların yüzü hentbol ile gülüyor.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015