Tekirdağ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, basketbol sporuna gönül veren tüm Çerkezköylü çocuk ve gençleri Kış Spor Okullarına davet ediyor.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin

Tekirdağ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, basketbol sporuna gönül veren tüm Çerkezköylü çocuk ve gençleri Kış Spor Okullarına davet ediyor. Kış Spor Okulları 18 branşı içerisinde yer alan branşlardan basketbol eğitimleri, Çerkezköy İlçesinde de başladı.
Haber Çerkezköy 11 Ekim 2017 'te güncellendi. 553 defa okundu.


Basketbol Kış Spor Okulları programında bu kış da Salı, Perşembe, Cuma günleri  saat:16:00-18:00 arası Basketbol Antrenörü Emrah Baran nezaretinde çalışmalarına devam ediyor.

Çocuk ve gençler, Basketbol antrenmanlarında hem spor yapıyor ve hem de gönüllerince eğlenerek keyifli vakit geçiriyorlar.

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org