EŞKİNAT SPORCULARLA YAKINDAN İLGİLENDİ

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin

Haber Süleymanpaşa 18 Ağustos 2017 'te güncellendi. 353 defa okundu.


Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Süleymanpaşa Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcularına malzeme desteğinde bulundu. Yüzme ve Taekwondo sporcularına çeşitli malzemeler hediye eden Eşkinat, genç sporculardan madalya sözü aldı.

51 SPORCUYA ÇEŞİTLİ MALZEMELER HEDİYE EDİLDİ

Süleymanpaşa Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’nde lisanslı olarak spor yapan 51 sporcuya Süleymanpaşa Belediyesi tarafından malzeme desteği gerçekleştirildi. Malzemeleri sporculara Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat ve Süleymanpaşa Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Deniz Taner takdim ettiler. Malzeme teslim töreninde sporcuların yanı sıra aileler de katıldı.

YÜZME VE TAEKWONDO SPORCULARI YENİ MALZEMELERİNE KAVUŞTU

Törende 45 yüzme ve 6 Taekwondo sporcusuna malzeme dağıtıldı. Yüzücülere birer adet çanta, eşofman takımı, bone, şort, tişört, şapka ve havludan oluşan 7 parçalık set hediye edilirken, Taekwondo sporcularına ise 6 adet koruyucu yelek, 12 çift kol koruması, 4 adet kapalı kask, 12 çift müsabaka eldiveni, 12 çift ayak üstü koruması, 1 adet müsabaka kaskı, 6 adet raket ellik ve 6 adet darbe yastığı verildi.

EŞKİNAT SPORCULARLA YAKINDAN İLGİLENDİ

Törende sporcularla tek tek ilgilenen Başkan Eşkinat, her birine yaptıkları sporla ilgili malzemeleri hediye ederek katılacakları müsabakalardan madalya ile dönmelerini beklediğini söyledi.

“YETER Kİ SPORLA İLGİLENSİNLER, BİZ HEP YANLARINDAYIZ”

Başkan Eşkinat, belediye olarak gençleri spor ve sanatın çeşitli dallarına yönlendirmeyi görev kabul ettiklerini ifade ederek, şunları söyledi: “Belediye olarak çocuklarımıza ve gençlerimize yeni kapılar açmak, yeni ufuklar göstermek ve imkânlar sağlamakla yükümlü olduğumuzu düşünüyorum. Bu yükümlülüğü elimizden geldiğince yerine getirmeye çalışıyoruz. Spor kulübümüz bünyesinde lisanslı olarak spor yapan genç arkadaşlarımıza yaptıkları spora daha iyi yoğunlaşabilmeleri ve branşlarında ilerleyebilmeleri için destek olduk. Onlar sıkı bir şekilde çalışmaya devam ettikleri sürece biz de maddi-manevi her zaman yanlarında olacağız. Yeter ki gençlerimiz sporla, sanatla ilgilensinler.”

EŞKİNAT’LA HATIRA FOTOĞRAFI ÇEKTİRDİLER

Törende yeni malzemelerine kavuşan öğrenciler mutluluğu, aileler ise gururu yaşadı. Çocuklarının spor yapmasından son derece mutlu olduklarını dile getiren veliler, spora ve sporculara destek veren Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’a teşekkür ettiler. Tören sporcular ve ailelerinin hatıra fotoğrafı çektirmesi ile sona erdi.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org