Karadağ’da gerçekleştirilecek Yıldız Erkekler Avrupa Şampiyonası’na katılacak U16 Yıldız Erkek Milli Takımımız, 10 Haziran Cuma günü Ahmet Cömert Spor Salonu İstanbul da toplanıyor.

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası

Haber Süleymanpaşa 9 Haziran 2017 'te güncellendi. 494 defa okundu.


11-19 Ağustos 2017 tarihleri arasında Karadağ’da gerçekleştirilecek Yıldız Erkekler Avrupa Şampiyonası’na katılacak U16 Yıldız Erkek Milli Takımımız, 10 Haziran Cuma günü Ahmet Cömert Spor Salonu İstanbul da toplanıyor.

Ayyıldızlılarımız, 12 Haziran Pazartesi gününe kadar şampiyona için çalışmalara başlayacak.

İlimizden katılacak olan ayyıldızlı basketbolcumuz Osman Mert Satırcıoğlu, kampa katılacak sporcu kadrosunun içinde yer alıyor. Burada mücadele edecek olan basketbolcumuz, çok mutlu olduğunu ve anlının akıyla en iyi şekilde oynayacağını belirtti.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org