50. BALKAN ŞAMPİYONASI İLE İLGİLİ TÜM DETAYLAR SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası

Haber Süleymanpaşa 22 Ağustos 2017 'te güncellendi. 349 defa okundu.


Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Yelken Federasyonu, Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi ve Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü'nün işbirliğinde 5-10 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek.

50. Balkan Yelken Şampiyonası için hazırlıklar devam ediyor.

ŞEHRİN DÖRT BİR YANINDA TANITIM ÇALIŞMALARI BAŞLADI

7 ülkeden 7 farklı tekne kategorisinde Balkanların en iyi 200 yelken sporcusunun katılacağı Süleymanpaşa sahili Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü tesislerinde düzenlenecek yarışlar öncesi Süleymanpaşa Belediyesi tarafından şehrin dört bir yanında tanıtım çalışmasına başlanıldı.

YÜZER İSKELE VE TEKNELERİN DENİZE İNECEĞİ NOKTALAR HAZIRLANIYOR

Teknelerin denize ineceği noktaların arttırılması için alan düzenleme çalışmasının da hızlandırıldığı organizasyonda ayrıca Asyaport’un desteği ile yarışlarda kullanılmak üzere yüzer iskele hazırlanıyor.

50. BALKAN ŞAMPİYONASI İLE İLGİLİ TÜM DETAYLAR SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA

5-10 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek ve Avrupa’nın gözünü Tekirdağ’a çevireceği yarışlar ile ilgili sosyal medya hesapları da oluşturulurken, www.facebook.com/223406821478146 ve www.balkan2017.org adreslerinden yarışlar ile ilgili tüm bilgilere ulaşılabilecek.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org