Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından düzenlenen Küçükler Atletizm Festivali‘nde atletlerimiz, yine isimlerini duyurdular.

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası

Haber Süleymanpaşa 22 Haziran 2017 'te güncellendi. 340 defa okundu.


Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından düzenlenen Küçükler Atletizm Festivali'nde atletlerimiz, yine isimlerini duyurdular.

17 Haziran 2017 tarihinde Isparta’da gerçekleştirilen TAF Küçükler Atletizm Festivali'nde Tekirdağ ilimizi temsil eden Ecehan Demirkıran Yüksek Atlamada ve Ceren Coşgun Fırlatma Topu dallarında yarıştı.

Festivalde yarışan 15 grup içerisinden, aralarında atletlerimizin de bulunduğu  Marmara Bölgesi ekibi, Türkiye Şampiyonu olmayı başardı.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015