Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Atletizm Antrenörü Bayram Kırboğa nezaretinde yaz günlerine, sporla ‘merhaba‘ diyerek başladı.

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası

Haber Süleymanpaşa 19 Haziran 2017 'te güncellendi. 485 defa okundu.


Atletizm Yaz Spor Okulları, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Atletizm Antrenörü Bayram Kırboğa nezaretinde yaz günlerine, sporla 'merhaba' diyerek başladı.

Atletizm Yaz Spor Okulları Programında;10-14 yaş arası sporcular Pazartesi ve Çarşamba, 6-9 yaş arası ise Salı ve Perşembe günleri saat 17:00'de yaz sezonu boyunca Namık Kemal Stadında eğitimlerine devam edecek.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce yapılan açıklamada, "Çocuk ve gençlerimizi Atletizm Yaz Spor Okullarına bekliyoruz" denildi.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org