Tekirdağspor Kulübü yönetimi, Altınordu FK ile yapıldığı iddia edilen görüşmelerle ilgili bir açıklama daha yayımladı.

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası

Tekirdağspor Kulübü yönetimi, Altınordu FK ile yapıldığı iddia edilen görüşmelerle ilgili bir açıklama daha yayımladı.
Haber Süleymanpaşa 6 Eylül 2017 'te güncellendi. 362 defa okundu.


apılan açıklamada Altınordu FK ile birleşmenin söz konusu olmadığı vurgulanırken, Alınordu FK yönetiminden de böyle bir talebin olmadığı belirtildi. Yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Son günlerde kamuoyunu meşguleden söylentiler ile ilgili olarak Yönetim kurulumuzun Altınordu FK Yönetim Kurulu Üyesi ve İletişim Sorumlusu Sn. Ali Ergöçmez ile yaptığı görüşmeyi aynen aktarıyoruz.
 Altınordu FK olarak; Böyle bir konunun gündeme dahi gelmediğini, bu söylentiler ile ilgili bir düşünce veya tasarrufların bulunmadığını, A.Ş. olmayan ve Ege Bölgesi dışında bir kulüp ile böyle bir oluşumu düşünmediklerini belirtmişlerdir. 
Bu iki büyük camianın böyle söylentiler içerisinde bulunmasından duydukları rahatsızlığı, net bir şekilde tarafımıza bildirmişlerdir.”

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org