50. Balkan Yelken Şampiyonası’nda ilk gün yarışları Süley-manpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Türkiye Yelken Fede-rasyonu Başkanı Özlem Akdurak ve Tekirdağ Vali Yardımcısı Tayyar Şaşmaz’ın start kornasını çalmasıyla başladı.

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları

50. Balkan Yelken Şampiyonası’nda ilk gün yarışları Süley-manpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Türkiye Yelken Fede-rasyonu Başkanı Özlem Akdurak ve Tekirdağ Vali Yardımcısı Tayyar Şaşmaz’ın start kornasını çalmasıyla başladı. İlk gün Optimist ve 420 yarışları gerçekleştirildi; Optimist kategorisinde Yunanistan Milli Takımından Iako-vos Dedesntentopou-los birinci olurken, Türk Milli Takımı sporcusu Can Ertürk ikinciliği elde etti.
Haber Süleymanpaşa 7 Eylül 2017 'te güncellendi. 234 defa okundu.


Üçüncülük ise Bulgar sporcu Todor Tuzlu-kov’un oldu.
420 kategorisinde ise milli takımımız yarışı domine etti. 54241 numaralı tekneleri ile Rasim Yaşar-Kaan Barlas ikilisi birinci, Yu-nanistan’dan Arvanitis Aggelos-Kavakaris Th-eofaur ikilisi ikinci, 54-252 numaralı tekne ile Deniz Saltık-Aylin Te-zol ikilisi üçüncü oldu.
Süleymanpaşa Bele-diyesi, Türkiye Yelken Federasyonu, Tekirdağ Valiliği ve Tekirdağ Yel-ken İhtisas Kulübü iş-birliğinde, Süleyman-paşa Belediyesinin ev sahipliği ile gerçekleştirilen organizasyonda, 4 gün boyunca 78’i Türk 200 sporcu şampiyonluk mücadelesi verecek. Yarışlar her gün saat 11’de başlayacak ve gün boyu sürecek.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015