50. Balkan Yelken Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil edecek milli takımımız belli oldu.

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Yelken Federasyonu, Spor Toto Teşkilat Başkanlığı, Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi ve Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü'nün işbirliğinde 5-10 Eylül tarihleri arasında Tekirdağ Süleymanpaşa’da gerçekleşecek 50. Balkan Yelken Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil edecek milli takımımız belli oldu.
Haber Süleymanpaşa 6 Eylül 2017 'te güncellendi. 75 defa okundu.


Türkiye Yelken Federasyonu tarafından yapılan açıklamada 5 ayrı branşta toplam 78 sporcunun Tekirdağ’da düzenlenecek 50. Balkan Yelken Şampiyonası’nda milli formayı taşıyacağı belirtilirken Türkiye’nin yanı sıra Bulgaristan, Almanya, Yunanistan, İtalya, Karadağ, Romanya ve Sırbistan’dan 200’ü aşkın sporcunun da Tekirdağ’a gelerek şampiyonluk mücadelesi vereceği belirtildi.

3 TEKİRDAĞLI MİLLİ GURURU YAŞAYACAK

Açıklanan 78 kişilik milli takım kadrosuna Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü’nden 3 sporcu davet edilirken; Optimist Sınıfı’nda Meriç Erdağlı, Laser Radial Sınıfında Ayşenur Orhan ve Laser 4.7 Sınıfında ise Zülal Alev Erkan milli formayı giyerek Tekirdağ’ın gururu olacak.

Türkiye Yelken Federasyonu tarafından yapılan açıklamada milli takım sporcuları, takımları ve yarışacakları sınıfları şu şekilde duyuruldu.

50. BALKAN YELKEN ŞAMPİYONASI TÜRKİYE YELKEN MİLLİ TAKIMI

 Balkan Şampiyonası Optimist Sınıfı Milli Takım Kadrosu

Can Ertürk - Göztepe Yelken Kulübü

Tansu Erin Şarlak - İstanbul Yelken Kulübü

Arda Göreci - İstanbul Yelken Kulübü

Emre Yılmaz - Derince Yelken Kulübü

Demir Dirik - Arkas Çeşme Yelken Gençlik Ve Spor Kulübü

Şahin Parlak - Turgutreis Yelken Kulübü

Meriç Erdağlı - Tekirdağ Yelken Kulübü

Kemal Ege Özgün - B.B.Bodrumspor Yelken Şubesi

Berke Burhan Gündüz - Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi

Turgut Gürbüz - Karşıyaka Yelken Kulübü

Likya Güneş Sümerval - ARM Urla Yelken Kulübü

Mustafa Can Öztuncel - ARM Urla Yelken Kulübü

Efe Güder - İstanbul Yelken Kulübü

Kerem Akça - Marmara Yelken Kulübü

Onat Tan Öğütçü - Arkas Çeşme Yelken Gençlik Ve Spor Kulübü

Mert Aydoğan - ARM Urla Yelken Kulübü

Bulut Çanakçı - İstanbul Yelken Kulübü

Gürkan Arsan - Marmara Yelken Kulübü

Firdevs Yeğin - İskenderun Yelken Kulübü

Bilge Nur Yazıcı - Turgutreis Yelken Kulübü

Okyanus Arıkan - ARM Urla Yelken Kulübü

İ. Doğa Demirel - Marmara Yelken Kulübü

Aslı Akbeniz - Göztepe Yelken Kulübü

İrem Sütlü - İskenderun Yelken Kulübü

Selin Yılmaz - İstanbul Yelken Kulübü

Elmas Gül Koca - İskenderun Yelken Kulübü

Fahri Can Tatlıcan - Göztepe Yelken Kulübü

Kuzey Kumlalı - Göztepe Yelken Kulübü

Cansın Ündeyoğlu - Arkas Çeşme Yelken Gençlik Ve Spor Kulübü

Balkan Şampiyonası Laser 4.7 Sınıfı Milli Takım Kadrosu

Yiğit Yalçın Çitak - Turgutreis Yelken Kulübü

Doruk Demircan - Arkas Çeşme Yelken Gençlik Ve Spor Kulübü

Berk Emil - Arkas Çeşme Yelken Gençlik Ve Spor Kulübü

Osman Sanlı - B.B. Bodrumspor Yelken Kulübü

Tan Emil - Arkas Çeşme Yelken Gençlik Ve Spor Kulübü

Sarp İşman - İstanbul Yelken Kulübü

Ece Asya İkizler - Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi

Zeynep Tuncalı - Karşıyaka Spor Kulübü Yelken Şubesi

Zülal Alev Erkan - Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü

Zeynep Berin Göl - Marmara Yelken Kulübü

Berkan Gedik - Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi

Tarhan Öğütçü - Arkas Çeşme Yelken Gençlik Ve Spor Kulübü

Darıo Deniz Ergün - Fenerbahce Spor Kulübü Doğuş Yelken Şubesi

Balkan Şampiyonası Laser Radial Sınıfı Milli Takım Kadrosu

İlayda Veziroğlu - Fenerbahçe Spor Kulübü Doğuş Yelken Şubesi

Ayşenur Orhan - Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü

Zeynep Su Nailoğlu - Marmara Yelken Kulübü

Alp Baltalı - İstanbul Yelken Kulübü

Umut Efe Alpkoçak - Karşıyaka Spor Kulübü Yelken Şubesi

Yılkan Timurşah - Çeşme Yelken Gençlik Ve Spor Kulübü

Efe Ağan - B.B. Bodrumspor Yelken Şubesi

Can Dilikoğlu - Galatasaray Spor Kulübü

Berk Demirkıran - Adana Yelken Kulübü

Canberk Mete - Heybeliada Su Sporları Kulübü

Göktuğ Gültekin - Marmara Yelken Kulübü

Kerem Ateş - İstanbul Yelken Kulübü

Balkan Şampiyonası Laser Standard Sınıfı Milli Takım Kadrosu

Mehmet Duran Dinç - Galatasaray Spor Kulubü Yelken Şubesi

Ali Fuat Yuvalı - Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi

Balkan Şampiyonası 420 Sınıfı Milli Takım Kadrosu

Arman Tıhmınlıoğlu/Ferit Arman Çavdar - Solo Yelken Kulübü

Deniz Saltık/Aylin Tezol  - Gökova Yelken Kulübü - Arkas Çeşme Gençlik Ve Spor Kulübü

Rasim Yaşar/Kaan Parlas - ARM Urla Yelken Kulübü

Alçin Subaşı/Ege Çikoğlu - ARM Urla Yelken Kulübü

Begüm Böke/Zeynep Koçyiğit - Fenerbahçe Spor Kulübü Doğuş Yelken Şubesi

Efe Aktaş/Cem Sert - Karşıyaka Yelken Şubesi

Utku Alkan/Tan Tünay - ARM Urla Yelken Kulübü

İda Aynımah Demir/Doğa Deniz Çıkman - İçdaş Spor Kulübü Yelken Şubesi

Kerem Onat Tekin/Selçuk Türker - İçdaş Spor Kulübü Yelken Şubesi

Atahan Böke/Okay Aksun - Göztepe Yelken Kulübü

Efe Tulçalı/Derin Öner - Era Bodrum Yelken Kulübü

50. BALKAN ŞAMPİYONASI İLE İLGİLİ TÜM DETAYLAR SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA

5-10 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek ve Avrupa’nın gözünü Tekirdağ’a çevireceği yarışlar ile ilgili sosyal medya hesapları da oluşturulurken, www.facebook.com/223406821478146 ve www.balkan2017.org adreslerinden yarışlar ile ilgili tüm bilgilere ulaşılabilecek.

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015