YURDAKUL TEKİRDAĞ TABİP ODASININ DÜZENLEDİĞİ KUTLAMA PROGRAMINA KATILDI

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 12 Mart 2018 Pazartesi akşamı saat 19.30'da Tekirdağ Tabip Odası'nın 14 Mart Tıp Haftası kapsamında düzenlediği Süleymanpaşa Yelken İhtisas Kulübünde gerçekleştirilen kutlama programına katıldı.
Haber Malkara 13 Mart 2018 Bu Haber 217 kişi tarafından okundu.

tekirdağ YURDAKUL TEKİRDAĞ TABİP ODASININ DÜZENLEDİĞİ KUTLAMA PROGRAMINA KATILDI

Gerçekleştirilen kutlama programına; Tekirdağ Tabip Odası Başkanı Dr. Gökhan Gözde ve davetliler katıldı.

Programda Tıp Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen tenis, tavla ve briç turnuvalarında dereceye girenlere ödülleri takdim edildi.

Gerçekleştirilen ödül töreninin ardından Tekirdağ Tabip Odası Başkanı Dr. Gökhan Gözde yaptığı açılış konuşmasından sonra Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul'a sağlığa verdiği katkılarından dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul kendisine verilen plaketten dolayı mutluluk duyduğunu ifade ederek; “Hemşerilerimizin sağlığı bizler için çok önemli. Hemşerilerimiz için sağlıklı bir kent inşa etmek birinci önceliğimiz. Ben de bir eczacı olarak sağlık sektöründe hizmet veriyorum. İnsan hayatının kutsallığından taviz vermeden, insanın acısını azaltmayı, insanlığa daha sağlıklı bir yaşam sunmayı ilke edinen, bu kutsal ve saygın mesleği büyük fedakârlıkla yerine getiren, en güç koşullarda bile sağlık hizmetlerinin her alanında özveriyle çalışan, başta siz hekimlerimiz olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını kutlar, çalışmalarınızda başarılar dilerim. Bana da bu güzel programda aranızda olma şerefini veren Tekirdağ Tabip Odası Başkanı Dr. Gökhan Gözde'ye sizlerin huzurunda teşekkür ederim.” dedi.

Gerçekleştirilen konuşmaların ardından program son buldu.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
 haberleriÇOCUK OYUN GRUPLARI KURULUM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR


GÜNDEM 5 Haziran 2018
Malkara haberleri
 haberleriBİN 611 ÇERKEZKÖYLÜ SELİMİYE VE SULTAN AHMET’i GÖRDÜ


GÜNDEM 18 Haziran 2018
Malkara haberleri
 haberleriPTS’LERDEN KAÇIŞ YOK!


GÜNDEM 18 Haziran 2018
Malkara haberleri
 haberleri2 SAAT SÜREN YANGIN KORKUTTU


GÜNDEM 18 Haziran 2018
Malkara haberleri
 haberleriBAYRAMIN ARDINDAN SU TÜKETİMİNİ ARTIRIN


GÜNDEM 18 Haziran 2018
Malkara haberleri
 haberleriTATİLCİLER AKIN ETTİ


GÜNDEM 18 Haziran 2018
Malkara haberleri
 haberleriKEŞAN BELEDİYESİ, BASIN MENSUPLARINA İFTAR VERDİ


GÜNDEM 14 Haziran 2018
Malkara haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org