Kulislerde, Kırmızı listenin, CHP’lİ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Milletvekili Candan Yüceer gibi isimlerin karşı olmasına rağmen büyük bir zafer kazandığı konuşuluyor.

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası
CHP Genel Merkezinin programı dahilinde tüm yurtta gerçekleştirilen mahalle delege seçimleri, Tekirdağ’da merkez ilçe Süleymanpaşa ile başladı. CHP Süleymanpaşa İlçe Başkanı İlker Yağcıoğlu’nun yer aldığı kırmızı liste, resmi olmayan sonuçlara göre seçimleri açık ara önde bitirdi. Kulislerde, Kırmızı listenin, CHP’lİ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Milletvekili Candan Yüceer gibi isimlerin karşı olmasına rağmen büyük bir zafer kazandığı konuşuluyor.
Haber Süleymanpaşa 11 Eylül 2017 Bu Haber 230 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Yağcıoğlu İlçe Başkanlığını Garantiledi

10 Eylül Pazar günü 15 mahallede gerçekleşen seçimlerde Kırmızı ve Kırmızı Beyaz olmak üzere iki liste yarıştı.

 

İlker Yağcıoğlu'nun yer aldığı kırmızı liste 11 mahallede  225 delege ile seçimleri önde tamamlarken,   Şenol Özgür Taşmerdivenli’nin  Kırmızı Beyaz listesi 4 mahalleyi 90 delegeyle alarak seçimi sonlandırdı . Kırsal kesimde bulunan 85 delegenin sonuçlarının ise henüz açıklanmadığı bildirildi.

 

Kırmızı liste, 100. Yıl, Aydoğdu, Değirmenaltı, Ertuğrul, Ortacami, Hürriyet, Yavuz, Karadeniz, Kumbağ, Namık Kemal, Zafer mahallelerinde birinci olurken, Kırmızı Beyaz liste, Gündoğdu, Altınova, Çınarlı, Bahçelievler mahallelerinde öne çıktı.

 

İlker Yağcıoğlu, yapılan delege seçimleri ile Süleymanpaşa İlçe Başkanlığını büyük ölçüde garantilerke, kulislerde CHP’lİ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Milletvekili Candan Yüceer gibi güçlü isimlerin karşı olduğu kırmızı listenin, büyük bir zafer kazandığı söyleniyor.

 

Konuyla ilgili açıklama yapan Yağcıoğlu, üyelerin katılımıyla gerçekleştirilen delege seçimlerinin hayırlısı olmasını dileyerek, demokrasi, birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaların devam edeceğini belirtti.

 

Adil ve demokratik bir seçim olduğunu dile getiren Yağcıoğlu, “Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyet Halk Partisi’ne yakışan bir demokrasi şöleni oldu.  Demokratik kuralları ilk önce bu şekilde kendi partimizde uygulayalım ki birlik ve beraberliğimiz sağlansın. İktidar yolunda da milletimize CHP olarak demokrasi örneği sunulsun. Bizlere destek veren, delege seçilen ve her iki liste için de emek harcayan herkesi kutluyorum. Cumhuriyet Halk Partisi kocaman bir ailedir. “Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘benim iki büyük eserim var. Birisi Türkiye Cumhuriyeti, diğeri ise Cumhuriyet Halk Partisi’dir’ sözü bizim rehberimizdir ve O’nun bu iki büyük eserini korumak bizlerin asli görevidir” dedi.

 

İlçe Kongresinin ise Genel Merkez tarafından belirlenen tarihte gerçekleşeceğini aktaran Yağcıoğlu, siyaseti rant için değil, hizmet için yapmaya devam edeceklerini dile getirdi.

 

“Bugüne kadar siyaseten oturduğum koltuktan güç alarak şahsım için tek bir talebim olmamıştır.Bizim tek mücadelemiz partimiz ve partililerimiz uğrunadır” diyen Yağcıoğlu, birlik, beraberlik içerisinde aydınlık, çağdaş ve demokratik bir Türkiye için çalışacaklarını vurguladı.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
 haberleriPersonele yönelik Taşınır Mal Yönetmeliği Eğitimi düzenlendi


GÜNDEM 23 Eylül 2017
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriJAPONYA BAŞKONSOLOSU’NDAN BAŞKAN EŞKİNAT’A MEKTUP


GÜNDEM 23 Eylül 2017
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriGiresun Belediye Başkanı’ndan Başkan Kadir Albayrak’a Ziyaret


GÜNDEM 23 Eylül 2017
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriRADYO YAŞAM’IN 1. YAŞI KUTLANDI


GÜNDEM 23 Eylül 2017
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriODİENNE BELEDİYESİ İLE DAYANIŞMA PROTOKOLÜ İMZALANDI


GÜNDEM 23 Eylül 2017
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriKANALİZASYON HATLARI YENİLENDİ


GÜNDEM 23 Eylül 2017
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriMALKARALI GAZİLERE ÇANAKKALE GEZİSİ


GÜNDEM 23 Eylül 2017
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriŞARKÖY’E CEMEVİ GELİYOR


GÜNDEM 23 Eylül 2017
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriJAPON KÜLTÜR GÜNLERİ BAŞLIYOR


GÜNDEM 22 Eylül 2017
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriBAŞVURULAR BAŞLADI


GÜNDEM 22 Eylül 2017
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriASFALT ÇALIŞMALARI HIZLA DEVAM EDİYOR


GÜNDEM 22 Eylül 2017
Süleymanpaşa haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015