Gürkan, “CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun muhtarlara ilk dersi vermesiyle resmi olarak açılan Edirne Akademi’de uzman isimler tarafından insan hakları, demokrasi, etik, medya konularında Edirne halkına eğitimler verilecek” dedi.

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası
Edirne Belediyesi’nin bünyesinde Edirne Akademi’nin kurulduğunu belirten Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, “CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun muhtarlara ilk dersi vermesiyle resmi olarak açılan Edirne Akademi’de uzman isimler tarafından insan hakları, demokrasi, etik, medya konularında Edirne halkına eğitimler verilecek” dedi
Haber Gündem 14 Kasım 2017 Bu Haber 56 kişi tarafından okundu.

tekirdağ UZMAN İSİMLER EDİRNE AKADEMİ’DE

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne Belediye Meclis Salonu’nda basın mensuplarıyla bir araya geldi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımıyla 3 Kasım’da gerçekleştirilen toplu açılış törenlerini değerlendiren Gürkan, “3 Kasım’da gerçekleştirilen toplu açılış töreninde Sayın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na ve Edirne Halkı’na 3,5 yıldır kentimiz de neleri yaptık, neleri yapamadık bunları detaylı bir şekilde açıkladık. 43 projenin 38’ini yerine getirdik. 1,5 yıllımız kaldı. Kalan 1,5 yılda hem vaatlerin dışında olan projeleri hem vaatlerde kalan 5 projeyi yaşama geçirmeye devam edeceğiz. Seçimlerde vaat ettiğimiz 43 projelik listeyi hazırlıyorum, hepsinin altına detaylı açıklamalar yapıyorum. Aralık ayında hazırladığımız broşürle halkımıza yaptığımız icraatları detaylı bir şekilde anlatacağız” şeklinde konuştu.

Büyük projelerinin hazırlama süresinin 1 ile 1,5 yılı bulduğunu anlatan Gürkan, “Uygulaması da 2-2,5 yılı bulur. Toplamda 4 yıldır. Her 4 yıla büyük bir projenin yapılması ciddi bir başarıdır. Bizim 3,5 yılda yaptıklarımız ortada, geçmiş ortada. Herkes çıksın projelerini açık yürekle saysın” ifadelerine yer verdi.

 KILIÇDAROĞLU’NUN ŞİMDİDEN ADAYLIĞIMIZI AÇIKLAMASI GURUR VERİCİ

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na teşekkürlerini ileten Gürkan, “Genel Başkanımız bizi onurlandırdı. 2019 yılında ki adaylığımızı şimdiden tescil etti. Biz CHP’yiz; görev verilirse çalışmaya devam edeceğiz, görev verilmezse de partimiz için çalışmaya devam edeceğiz. Böyle bir anlayışımız var. Koltuğa küsüp, partiyi bırakıp gidecek halimiz yok. Çünkü bir Atatürk’ün evlatlarıyız. Atatürk’ün kurduğu partiden başka bir partiye de ne üye olmayı nede başka bir yerde görev almayı içimize sindiremeyiz. CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun, Edirne’de seçimlere 1,5 yıl kala; ‘Onun gelecekte güzel hizmetleri olacak; gelecekte de güzel hizmetler yapacak’ diyerek şimdiden adaylığımız açıklaması bizim için de onur meselesi oldu. Demek ki güzel hizmetler yapıyoruz” dedi.  

Eski Vali Konağı’nda Dr. Fatma Şakir Memik Kadın Merkezi’nde ‘Edirne Akademi’ adında bir akademi kurduklarını ifade eden Gürkan, “Bu akademi de  söyleşiler, atölyeler, eğitimler olacak. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun muhtarlarımıza ilk dersi ile resmen açıldı. Şimdi 15 Kasım itibariyle de resmi olarak derslerimize başlıyoruz. İnsan hakları, demokrasi, medya, etik gibi çeşitli konularda halkımıza ve personelimize eğitimler vereceğiz. Bu eğitimlerde alanlarında uzman kişiler, Edirneliler ile buluşacak. www.edirne.bel.tr adresindeki başvuru formunda vatandaşlarımız eğitimler için başvuruda bulunabilir yada doğrudan  Dr. Fatma Şakir Memik Kadın Merkezi’ne giderek, başvuru formlarını doldurabilirler. Akademide ilk olarak belediye personeline toplam 56 saat Halkla İlişkiler Eğitimi verilecek. Hukukçular, eğitimciler, siyaset bilimciler, akademisyenler ders verecek. Bu kapsamda Beykoz Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nüket Güz, Boğaziçi Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Elif Uluğ, İletişim Sosyoloğu Doç. Dr. Serdar Taşçı ve Gazeteci İsmail Saymaz ders verecek”dedi. 

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
 haberleriTREPAŞ’TAN UYARI


GÜNDEM 17 Kasım 2017
genel haberleri
 haberleri'TEKİRDAĞ SEVDALISI'NDAN FOTOĞRAF SERGİSİ


GÜNDEM 17 Kasım 2017
genel haberleri
 haberleriMHP SÜLEYMANPAŞA’DAN AYDOĞDU ÇIKARMASI


GÜNDEM 17 Kasım 2017
genel haberleri
 haberleriDEV FİRMADAN YENİ BİR SERVİS DAHA


GÜNDEM 17 Kasım 2017
genel haberleri
 haberleriAZEZ’E BATTANİYE YARDIMI KAMPANYASI


GÜNDEM 17 Kasım 2017
genel haberleri
 haberleriTEKİRDAĞLI YAZARIN KALEMİNDEN ‘KEDİ GÖZÜ’


GÜNDEM 16 Kasım 2017
genel haberleri
 haberleri“BU KIŞ BENİ SEN GİYDİR”


GÜNDEM 16 Kasım 2017
genel haberleri
 haberleriCHP LİDERİ KILIÇDAROĞLU YARIN TEKİRDAĞ’DA


GÜNDEM 16 Kasım 2017
genel haberleri
 haberleriTekirdağ Büyükşehir Belediyesinden Vatandaşa Destek


GÜNDEM 16 Kasım 2017
genel haberleri
 haberleriTERMİK SANTRAL İTİRAZI


GÜNDEM 15 Kasım 2017
genel haberleri
 haberleriTEKİRDAĞLILAR ATA’SINI UNUTMADI


GÜNDEM 15 Kasım 2017
genel haberleri
 haberleriTEKİRDAĞLI SOSYAL GİRİŞİMCİLERE ÇAĞRI


GÜNDEM 15 Kasım 2017
genel haberleri
 haberleriKALKINMA AJANSI’DAN ZİÇEV’E DESTEK


GÜNDEM 15 Kasım 2017
genel haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015