TÜGVA TEKİRDAĞ İL TEMSİLCİLİĞİ İFTARDA BULUŞTU

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası
Haber Süleymanpaşa 11 Haziran 2018 Bu Haber 69 kişi tarafından okundu.

tekirdağ TÜGVA TEKİRDAĞ İL TEMSİLCİLİĞİ İFTARDA BULUŞTU

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Tekirdağ Şubesi tarafından geniş katılımlı bir iftar programı düzenlendi. Gecede hayırsever işadamı Bekir Kiremitçi’ye desteklerinden dolayı plaket takdim edildi.

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Tekirdağ Şubesi tarafından Tekirdağ Turizm Otelcilik Meslek Lisesi’nde iftar organizasyonu yapıldı. İftara her kesimden geniş bir katılım oldu.  Gecede Kuran’ı Kerim Tilaveti yapıldı. Sinevizyon gösterisi oldu. Semazen gösterisi gerçekleşti.

“TÜRKİYE’DE Kİ BÜTÜN İDEOLOJİLERİN ANCAK GENÇLER TARAFINDAN BENİMSENMESİ HALİNDE DEVAMLILIĞINI SÜRDÜRECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUZ”

İftara katılanların kadir gecesini ve bayramını tebrik eden Anayasa Komisyonu Başkanı AK Parti İstanbul Milletvekili Tekirdağ Milletvekili adayı Mustafa Şentop: “Yüz yıl içerisinde Türkiye’de gerçekleşmiş olan en büyük anayasal reformunun, hükümet sistemi reformunun yürürlüğe girmesi için ikinci ayak oynanacak milletimizin seçimlere şuuru idrak içerisinde baktığı kanaatindeyim. Dünyadaki bütün fikirler ideolojiler, gençler tarafından benimsenmek ümidi ile yaşarlar. Dünyada bazen uygulama safhasına geçmiş bazen devlet sistemlerinin ideolojisine dönüşmüş birçok fikir var. Bunlar başlangıçtan itibaren kendilerini gençliğe mahal etmek arzusu ile yaşarlar ve hedef kitle olarak gençleri seçerler. Bunun sebebi şudur; bütün ideolojilerin, siyasi görüşlerin, dünya görüşlerinin kalıcı olabilmesi için devamlı olabilmesi için gençlik tarafından sahiplenilmesi gerekir. Türkiye’de ki bütün ideolojilerin ancak gençler tarafından benimsenmesi halinde devamlılığını sürdüreceğini düşünüyoruz” dedi.

“HAKSIZLIĞA KARŞI DURMAK ZORUNLULUKTUR”

Katılımcılara teşekkürlerini ileten TÜGVA Tekirdağ Şube Başkanı Emrah Hekim; “Bizler bin yıldır dünyaya insanlık nedir göstermiş yaşamayı değil yaşatmayı öncelemiş bir medeniyetin mensuplarıyız. Geçmiş dönemlerde olduğu gibi aziz vatanımız önemli dönemlerden geçti geçmeye de devam ediyor. Yakın tarihte yaşadığımız olaylardan Türkiye’nin gençliği olarak dersler çıkarmak zorundayız. Devletin en önemli noktalarına sızmış beynini ipotek altına vermiş hainlerin yerine Türkiye’nin gençliğinin taşın altına elini değil bedenini koymak zorunluluğu altındadır. Küresel sömürge düzeninin kuyruğuna bastıkça, dünya mazlumlarının sesi oldukça, dünya beşten büyüktür dedikçe ülkemiz hedef noktasına konmaktadır. Darbelerle, muhtıralarla, algı operasyonlarıyla ülkemizin yükselişini engelleyemeyenler namertçe bir takım terör örgütlerinin arkasına sığındıklarına da şahitlik ediyoruz. Ülkemizin değil tüm dünya mazlumlarının sesi olmak bizim inancımızın ve bizim ahlakımızın gereğidir. Haksızlığa karşı durmak zorunluluktur” açıklamalarına yer verdi.

“SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ GENÇLİĞE BÜYÜK ÖNEM VERİYOR”

Gece de ayrıca hayırseverliği ile ön plana çıkan Kiremitçiler Madencilik Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Kiremitçi’ye TÜGVA’ya yaptığı maddi manevi desteklerden dolayı plaket takdim edildi. Plaketini Şube Başkanı Hekim ve Anayasa Komisyonu Başkanı Şentop’tan alan Kiremitçi, “Sayın Cumhurbaşkanımız gençliğe büyük önem veriyor. Bu yüzden TÜGVA’da bu yolda önemli adımlar atıyor. Güzel ahlaklı dinini örfünü bilen bilime ışık tutan gençlerin yetişmesi için gayret sarf ediyor. Bizler de kardeşlerimize destek olmaya çalışıyoruz. Benim için müstesna olan bu ödülü Anayasa Komisyonu Başkanımız Tekirdağ’ın değeri Şentop hocamızın ve gecesini gündüzüne katarak gençlik için çalışan Emrah kardeşimizin elinden almak fazlasıyla mutlu etti” şeklinde konuştu.  

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
 haberleriKEŞAN BELEDİYESİ, BASIN MENSUPLARINA İFTAR VERDİ


GÜNDEM 14 Haziran 2018
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ AFAD İl Müdürü Recep Erol, TTSO’yu ziyaret etti


GÜNDEM 14 Haziran 2018
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriSüleymanpaşa Belediye Meclisi özel gündemle olağanüstü toplandı


GÜNDEM 14 Haziran 2018
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriRamazan Bayramında Ücretsiz Toplu Taşıma ve Mezarlık Servisi Hizmeti


GÜNDEM 14 Haziran 2018
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriGüreşçi Medine Kübra Keskin Ülkemizi Temsil Edecek


GÜNDEM 14 Haziran 2018
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriHaziran Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleşti


GÜNDEM 14 Haziran 2018
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTTSO Başkanı Günay, “Bayramlar bir ve beraber olmanın adıdır.”


GÜNDEM 14 Haziran 2018
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriBaşkan Sarıkurt Personel İle Bayramlaştı


GÜNDEM 14 Haziran 2018
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriBaşkan Eşkinat’tan yeni yönetime hayırlı olsun ziyareti


GÜNDEM 14 Haziran 2018
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriJANDARMA’DAN VALİ MEHMET CEYLAN’A ZİYARET


GÜNDEM 14 Haziran 2018
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriSELÇUK MAHALLESİ DE ATATÜRK ANITINA KAVUŞTU


GÜNDEM 13 Haziran 2018
Süleymanpaşa haberleri
 haberleri“BİZİM İÇİN VATANDAŞIMIZA HİZMET ÖNCELİKLİ MESELEMİZDİR”


GÜNDEM 13 Haziran 2018
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriBÜYÜK İKRAMİYE TALİHLİSİ TEKİRDAĞ’DAN


GÜNDEM 12 Haziran 2018
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriBAŞKAN YÜKSEL BEKÇİ ALIMI MÜRACATLARININ BAŞLADIĞINI AÇIKLADI


GÜNDEM 12 Haziran 2018
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriEMLAKÇILIK SEKTÖRÜNE DÜZENLEME


GÜNDEM 12 Haziran 2018
Süleymanpaşa haberleri
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org