Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı (TOBB) Rıfat Hisarcıklıoğlu‘nun katılımıyla Kurumlar vergisi rekortmenlerine ödül verilmek üzere düzenlenen “Tekirdağ’ın Yıldızları Müşterek Ödül Töreni” ve TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Temel Atma Töreni

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı (TOBB) Rıfat Hisarcıklıoğlu'nun katılımıyla Kurumlar vergisi rekortmenlerine ödül verilmek üzere düzenlenen “Tekirdağ’ın Yıldızları Müşterek Ödül Töreni” ve TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Temel Atma Töreni düzenlendi.
Haber Süleymanpaşa 12 Eylül 2017 Bu Haber 121 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Tekirdağ’ın Yıldızları ödüllerini Aldı Tekirdağ’da Bir Okul’un Daha Temeli Atıldı

Ramada otelin konferans salonunda düzenlenen törende konuşan TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, "Tekirdağ'da gelişen bir ekonominin sorunları var mı var, ama şu birliktelik olduğu sürece bunların hepsini aşabiliriz. Yeter ki birbirimizi ötekileştirmeyelim. Ötekileştirdiğimiz zaman birbirimizin fikrinden, zikrinden, dininden, mezhebinden, ırkından ve siyasi görüşünden dışlarsak o zaman biz kaybederiz. Tekirdağ’ımız kaybeder, ülkemiz kaybeder. Farklı düşüneceğiz, hepimiz farklı olacağız çünkü Allah bize beyin vermiş farklı düşünelim diye, aynı düşünürsek diğer canlılardan ne farkımız kalır. Hiçbiriniz benim gibi düşünmeyeceksiniz. Hepiniz farklı düşüneceksiniz. Ama sonunda ortak bir noktada buluşacağız. Eğer ortak bir akılda birleşirsek o zaman rahmet ve bereket gelir, işte Tekirdağ bunu yapıyor. İnşallah Allah da bizim birliğimizi beraberliğimizi bozmasın. Allah sizlere bol hayırlı kazançlar versin. Sizler çok kazanın ki, Ankara'daki Rifat kardeşiniz de kazansın. Bu duygu ve düşüncelerle hepinizi selamlıyorum”dedi.

 

Vali Ceylan ise konuşmasında,  “İlimize Mesleki ve Teknik Eğitim Anadolu Lisesi kazandırılmasında emeği bulunan başta TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’na ve Yönetim Kurulu’na, Tekirdağlılar adına teşekkür ediyorum. Büyüyen ve gelişen Türkiye’ye katkısı her geçen gün artan ilimiz, bundan sonra da inşallah tüm paydaşlarının katılımı ve birlikteliği ile Tekirdağ’ımızın ve ülkemizin gelişmesi, büyümesi ve sorunlarının çözülmesi için katkı sağlamaya devam edecektir.” İfadelerine yer verdi.

 

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak da konuşmasında, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin 14 yeni büyükşehir belediyesi içinde binde 4, 30 büyükşehir belediyeleri içerisinde de binde 1 oranında eğitime destek verdiğini hatırlatarak şunları kaydetti: “ Bu durum Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin eğitime verdiği önemi de gözler önüne seriyor. Araştırmalar sonucunda yaşanabilir kentler arasında 4. sırada olmamız, okuma yazma oranında 2. sırada olmamız bizi çok mutlu etti. Bugün burada temelini atacağımız okulun hayırlı olmasını diliyor, emeği geçen herkesi tebrik ediyorum."

 

Konuşmaların ardından kurumlar vergisi rekortmenlerine ödülleri Vali Mehmet Ceylan ve protokol üyeleri tarafından takdim edildi.

 

Ödül töreni sonrasında Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından Süleymanpaşa İlçesinde yaptırılan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin temel atma töreni Vali Mehmet Ceylan ve protokol üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi. 

 

Törene, Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan, AK Parti Tekirdağ Milletvekilleri Metin Akgün ve Mustafa Yel, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Odalar ve Borsalar Birliği Başkanları, iş adamları ve protokol üyeleri katıldı.

 

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
 haberleriPersonele yönelik Taşınır Mal Yönetmeliği Eğitimi düzenlendi


GÜNDEM 23 Eylül 2017
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriJAPONYA BAŞKONSOLOSU’NDAN BAŞKAN EŞKİNAT’A MEKTUP


GÜNDEM 23 Eylül 2017
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriGiresun Belediye Başkanı’ndan Başkan Kadir Albayrak’a Ziyaret


GÜNDEM 23 Eylül 2017
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriRADYO YAŞAM’IN 1. YAŞI KUTLANDI


GÜNDEM 23 Eylül 2017
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriODİENNE BELEDİYESİ İLE DAYANIŞMA PROTOKOLÜ İMZALANDI


GÜNDEM 23 Eylül 2017
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriKANALİZASYON HATLARI YENİLENDİ


GÜNDEM 23 Eylül 2017
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriMALKARALI GAZİLERE ÇANAKKALE GEZİSİ


GÜNDEM 23 Eylül 2017
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriŞARKÖY’E CEMEVİ GELİYOR


GÜNDEM 23 Eylül 2017
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriJAPON KÜLTÜR GÜNLERİ BAŞLIYOR


GÜNDEM 22 Eylül 2017
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriBAŞVURULAR BAŞLADI


GÜNDEM 22 Eylül 2017
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriASFALT ÇALIŞMALARI HIZLA DEVAM EDİYOR


GÜNDEM 22 Eylül 2017
Süleymanpaşa haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015