AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel, ilçe kongrelerinin tarihlerinin belirlendiğini açıkladı. Yüksel, AK Parti Tekirdağ Teşkilatlarının birlik ve beraberlik içerisinde, 2019 Yerel ve Genel seçimlerinde büyük başarılara imza atacağını söyledi.

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel, ilçe kongrelerinin tarihlerinin belirlendiğini açıkladı. Yüksel, AK Parti Tekirdağ Teşkilatlarının birlik ve beraberlik içerisinde, 2019 Yerel ve Genel seçimlerinde büyük başarılara imza atacağını söyledi.
Haber Çerkezköy 4 Eylül 2017 Bu Haber 212 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Tekirdağ'da Ak Parti İlçe Kongre Tarihleri Belirlendi

Yüksel, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, AK Parti’nin, 15 yıllık kesintisiz iktidarı ile dünyaya örnek olan, türüne zor rastlanan, ender siyasi partilerden biri olduğunu ifade ederek, AK Parti’nin, referandum sürecinden hemen sonra uygulamaya koyduğu dönüşüm ile yenilenerek, heyecan tazeleyerek 2023 ve 2071 hedefleri doğrultusunda, 2019'da yapılacak olan yerel ve genel seçimlere emin adımlarla ilerlediğini belirtti.


2019-2023 ve 2071 hedefleri doğrultusunda AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatlarıyla kongre süreçlerinin devam ettiğini aktaran Yüksel, “Genel Merkezimizin belirlediği kongre tarihileri ile birlikte, öncelikle görevlerini başka bir arkadaşına devretmek isteyen ve görev süresi boyunca onurla taşıdığı AK Parti bayrağını, görevi devraldığı yerden daha ileri götürmek için var gücü ile çalışan ilçe başkanlarımıza, canı gönülden teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki bundan sonraki süreçte, bayrağı devrettikleri arkadaşlarının yürüdükleri yolda tecrübeleri ile ışık olacaklardır” dedi.


İl Başkanlığı nezdinde görev değişimi olacak olan ilçelerde, yeni görev alacak ilçe başkanlarını, aynı zamanda diğer ilçelerdeki yönetimlerde görev almak isteyenleri belirlemek üzere çalışma ekibi oluşturulduğunu aktaran Yüksel, “Bu ekip öncelikli olarak, Şarköy, Muratlı, Hayrabolu, Saray ve Ergene'de saha çalışmalarını yürütmektedir. Bu çalışmalarda, Teşkilatlarımız Eski İlçe Başkanlarımız, Eski Belediye Başkanlarımız, Kurucularımız, Ana Kademelerimizdeki Başkan ve Yöneticilerimiz, Mahalle Başkanlarımız vs  STK Başkanlarımız, Kanaat önderlerimiz, Derneklerimiz, Esnaflarımız kısacası birçok hemşehrimiz ve teşkilat mensuplarımız ile istişareler ve temayüller yapmaktadır. Bunun dışında, ziyaretler esnasında ilçe teşkilatlarında görev almak isteyen hemşehrilerimize ilçe başkanlıklarımıza müracaat etmeleri, ilçe başkanı olarak görev almak isteyenleri de il başkanlığımıza müracaat etmeleri doğrultusunda yönlendirilmelerde bulunulmaktadır.Sonuç olarak yapılan istişareler neticesinde hazırlanacak raporlar ile birlikte, Milletvekillerimizin, İl Başkanlığımızın görüşleri alınarak, Genel Merkezimiz bir kanaat oluşturacak ve bu doğrultuda teşkilatlarımız şekillenecektir” ifadelerini kullandı. 


Önümüzdeki günlerde yapılacak ilçe kongrelerinin ardından İl kongresinin yapılacağını dile getiren Yüksel, şunları kaydetti: “ İl ve ilçelerimizdeki yeni ekip arkadaşlarımızın yanı sıra, daha önce görev yapmış tecrübeli yöneticilerimizden alacağımız güç ile teşkilatlarımızla uyum içerisinde çalışan milletvekillerimizle milletimize hizmet yolunda daha dinamik ve daha güçlü olacağımıza eminiz.İnanıyorum ki AK Parti Tekirdağ Teşkilatları birlik ve beraberlik içerisinde, 2019 Yerel ve Genel seçimlerinde büyük başarılara imza atacaktır. Şimdiden yapılacak olan kongrelerimizin ilçelerimize, ilimize, ülkemize ve de teşkilatlarımıza hayırlar getirmesini temenni eder, saygılarımı sunarım”

 

AK Parti Tekirdağ İlçe Kongre tarihleri ise şöyle: 

Marmaraereğlisi 9  Eylül Cumartesi,  Malkara, 10  Eylül Pazar,  Şarköy  16  Eylül Cumartesi,  Çorlu 17  Eylül Pazar,  Kapaklı 17  Eylül Pazar,  Hayrabolu 23  Eylül Cumartesi,  Çerkezköy 24  Eylül Pazar,  Saray 24  Eylül Pazar,  Muratlı 30  Eylül Cumartesi,  Süleymanpaşa ve Ergene ise  15 Ekim Pazar günü

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
 haberleriSONA GELİNDİ


GÜNDEM 21 Kasım 2017
Çerkezköy haberleri
 haberleriİSTİNAF MAHKEMESİ SON NOKTAYI KOYDU !


GÜNDEM 21 Kasım 2017
Çerkezköy haberleri
 haberleriTERMİK SANTRALE HAYIR !


GÜNDEM 20 Kasım 2017
Çerkezköy haberleri
 haberleriSEKTÖR-OKUL İŞBİRLİĞİNİN GELİŞTİRİLMESİ PROTOKOLÜ


GÜNDEM 20 Kasım 2017
Çerkezköy haberleri
 haberleriPLANLI ALANLAR İMAR YÖNETMELİĞİ EĞİTİMİ YAPILDI


GÜNDEM 20 Kasım 2017
Çerkezköy haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015