Tekirdağ eski Belediye Başkanı Ahmet Aygün ve iş adamı Nusret Mandacı tarafından hizmete sunulan İhsan Kolejin açılış töreni, il protokolü ve siyasetçilerin katılımıyla gerçekleşti.

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası
Süleymanpaşa ilçesinde yeni eğitim öğretim yılında eğitime başlayacak olan İhsan Koleji, törenle açıldı. Tekirdağ eski Belediye Başkanı Ahmet Aygün ve iş adamı Nusret Mandacı tarafından hizmete sunulan İhsan Kolejin açılış töreni, il protokolü ve siyasetçilerin katılımıyla gerçekleşti.
Haber Süleymanpaşa 12 Eylül 2017 Bu Haber 218 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Tekirdağ Yeni Bir Okula Kavuştu

Törende konuşan Vali Mehmet Ceylan, Tekirdağ’daki eğitimin durumu, okul ve öğrenci güvenliği için alınan önlemler, tekli eğitime geçiş için yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

 

Tekirdağ’ın hızla büyüyen en fazla nüfus artışı olan illerin başında geldiğini hatırlatan Vali Ceylan, “Buda beraberinde birtakım ihtiyaçlar doğuruyor. Bunların en önemlisi eğitim alanındaki ihtiyaçlarımızın artan nüfus ile birlikte daha da artmasıdır. Bu sorunların üstesinden gelmek için hep birlikte çalışmalıyız” dedi.

 

Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan ise eğitim yatırımları hakkında bilgiler vererek yeni dönemde eğitim verecek kolejin hayırlı olmasını diledi.

 

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak eğitimin toplumların gelişmesi için en önemli yol olduğunu vurgulayarak, kolejin Tekirdağ için hayırlı ve uğurlu olmasını temenni etti.

 

Okul kurucularından Tekirdağ eski belediye başkanı Ahmet Aygün ise konuşmasında Tekirdağ’da örnek olacak iç donanımı ve eğitimci kadrosuyla modern bir okul hazırladıklarını belirtti.

 

“GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN SÖZÜNÜ SLOGAN YAPTIK”

 

Belediye başkanlığı döneminde de Milli Eğitim’e katkı sunduğunu  ifade eden Aygün, Büyükşehir Belediye Başkanına da teşekkür ettiğini ileterek, “11 ilçeye 11 okul yapıyorlar. Biz de Tekirdağ Belediyesi Anadolu Öğretmen Lisesi yapmıştık. Çünkü eğitimin önemini biliyorduk. O dönemde Murat Hüdaverdigar yoktu. Hüseyin Pehlivan yoktu, iş okulu, halk eğitim merkezi de yoktu. Belediyenin arazilerini MEB’e verince onlar yapıldı. Hep eğitimin yanında olduk. Rabbim bize İsmet Mandacı ve onun oğluyla bu okulu açmayı nasip etti. Şükrediyoruz. Tekirdağ’da örnek olacak iç donanımı ile eğitimci kadrosuyla modern bir okul hazırladık. Hür düşüncenin olacağı, güzel ve donanımlı bir okul oluşturduk. Tekirdağ’da İhsan Koleji bizim kendi firmamızın markasıdır. Bunu hem Tekirdağ’da hem de Trakya’da yaymak istiyoruz. Hedefimizi eğitimde var olan hizmetin yanında destek olmak. Bu gayretle yola çıktık. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün sözünü slogan yaptık ‘İlim ve irfanın müspet fikirlerini veriniz’ diyor. Biz de ‘İhsan koleji ilim ve irfan yuvası’ olarak sloganımız belirledik. Çalışmadan başarının  gelmeyeceğine inanıyoruz. Şehrimize, eğitim camiamıza hayırlı olmasını diliyorum“ şeklinde konuştu.

 

Okul kurucularından Nusret Mandacı da açılış konuşmasında okulun yeni eğitim öğretim yılında eğitim camiasına yeni bir soluk getireceğini söyledi.

 

Tören, konuşmaların ardından kurdele kesimi ile son buldu. Tören sonrası katılımcılara okul tanıtıldı. 

 

 

Açılış törenine; Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan, Süleymanpaşa Kaymakamı Aslan Yurt, İl Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan, okul kurucuları Ahmet Aygün ve Nusret Mandacı ile çok sayıda davetli katıldı.

 

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
 haberleriPersonele yönelik Taşınır Mal Yönetmeliği Eğitimi düzenlendi


GÜNDEM 23 Eylül 2017
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriJAPONYA BAŞKONSOLOSU’NDAN BAŞKAN EŞKİNAT’A MEKTUP


GÜNDEM 23 Eylül 2017
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriGiresun Belediye Başkanı’ndan Başkan Kadir Albayrak’a Ziyaret


GÜNDEM 23 Eylül 2017
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriRADYO YAŞAM’IN 1. YAŞI KUTLANDI


GÜNDEM 23 Eylül 2017
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriODİENNE BELEDİYESİ İLE DAYANIŞMA PROTOKOLÜ İMZALANDI


GÜNDEM 23 Eylül 2017
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriKANALİZASYON HATLARI YENİLENDİ


GÜNDEM 23 Eylül 2017
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriMALKARALI GAZİLERE ÇANAKKALE GEZİSİ


GÜNDEM 23 Eylül 2017
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriŞARKÖY’E CEMEVİ GELİYOR


GÜNDEM 23 Eylül 2017
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriJAPON KÜLTÜR GÜNLERİ BAŞLIYOR


GÜNDEM 22 Eylül 2017
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriBAŞVURULAR BAŞLADI


GÜNDEM 22 Eylül 2017
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriASFALT ÇALIŞMALARI HIZLA DEVAM EDİYOR


GÜNDEM 22 Eylül 2017
Süleymanpaşa haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015