Delege seçimleri ile ilgili konuşan CHP İl Başkanı Recep Ökten, seçimlerin, üyelerin tamamının özgür iradesiyle en demokratik şekilde gerçekleşeceğini kaydetti.

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası
Delege seçimleri ile ilgili konuşan CHP İl Başkanı Recep Ökten, seçimlerin, üyelerin tamamının özgür iradesiyle en demokratik şekilde gerçekleşeceğini kaydetti.
Haber Süleymanpaşa 8 Eylül 2017 Bu Haber 77 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Ökten: şaibeye Meydan Bırakmayacağız

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tekirdağ İl Başkanı Recep Ökten, muhtarlık bölgesi delege seçimlerinde hiçbir şaibeye meydan bırakmadan, seçimlerin demokratik kurallar çerçevesinde yapılacağını söyledi.

 

 

CHP Genel Merkezinin programı dahilinde 10 Eylül itibarı ile tüm yurtta düzenlenecek olan muhtarlık bölgesi delege seçimleri, Tekirdağ’da merkez ilçe Süleymanpaşa ile başlayacak.

 

Konuyla ilgili gazetemize açıklamada bulunan İl Başkanı Recep Ökten, il örgütü olarak, çalışmaları yakından takip ettiklerini belirterek, tüm mahallelere sandıklar konulacağını ve üyelerin tamamının özgür iradesiyle delege tespitinin yapılacağını aktardı.

 

Tüm ilçelerdeki delege tespitlerinde il yöneticilerini gözlemci olarak görevlendirdiklerini aktaran Ökten, son derece demokratik bir çalışma gerçekleştiğini belirterek, “ Hiçbir şaibeye meydan bırakmadan seçimlerimizi demokratik kurallar çerçevesinde yapacağız. Bu konuda hiç kimsenin kuşkusu olmasın” dedi.

 

Seçim çalışmalarında, yeterli zaman ve yeterli dağılım olmasından ötürü ilçe başkanlığını da kutlayan Ökten, “Üyelerin özgür iradesiyle belirleyeceği delege seçimleri, akabinde de ilçe başkanlık seçim kongreleri yapılacak. En son İl Başkanlığı kongremiz de 31 Aralık tarihi itibari ile bitmiş olacak. Örgütlerimin bu yöndeki çalışmalarını takdir ile karşılıyorum” şeklinde konuştu.

 

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
 haberleriVALİ CEYLAN'DAN 'GAZİLER GÜNÜ' JESTİ


GÜNDEM 20 Eylül 2017
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriGÜNAY UYARDI!


GÜNDEM 20 Eylül 2017
Süleymanpaşa haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015