“MOBİL BELEDİYECİLİK” UYGULAMASI FAALİYETE GEÇTİ

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı“Akıllı Belediyecilik Projesi” nin bir parçası olan Kapaklı Belediyesi “Mobil Belediyecilik Uygulaması”nın faaliyete geçirildiğini bildirdi.
Haber Kapaklı 14 Kasım 2017 Bu Haber 245 kişi tarafından okundu.

tekirdağ “Mobil Belediyecilik” Uygulaması Faaliyete Geçti

Uzun zamandır üzerinde çalışılan sistem ile IOS ve Android işletim sistemlerine sahip tablet bilgisayar ve cep telefonları ile 7/24 dünyanın her tarafından belediye hizmetlerine kolay erişim sağlanmış olacak.

 

CEPTEN HİZMET

 

Mobil uygulama özellikle 4G altyapısının gelişmesi ile mobil iletişim imkanlarının hızla artması gerek kurumsal hizmetlerin kesintisiz sunulması gerekse vatandaşların hareket halindeyken bile sunulan hizmetlerden faydalanmasına büyük katkı sağlıyor. Kapaklı Belediyesi’nin faaliyete geçirdiği bu uygulama ile artık IOS veya Android işletim sistemli cep telefonları kullanılarak zaman ve mekan bağımlılığı olmadan dünyanın her yerinden belediye hizmetlerine ulaşılacak.

 

HER TÜRLÜ BİLGİ VAR

 

Yapılan çalışmalarla ilgili haberler, duyurular, iletişim bilgileri, borç sorgulama, ödeme, şikayet-öneri sistemi, etkinlik takvimi ve kültür haberleri, Kapaklı hakkında ayrıntılar gibi daha bir çok başlığın yer aldığı uygulama ile vatandaşlar her an her yerde belediye ile ilgili hizmet alabilecek.

Vatandaşlarımıza Bir Adım Daha Yaklaştık

Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı , akıllı telefonlar için geliştirdikleri mobil uygulama ile vatandaşlara bir adım daha yaklaştıklarını söyledi.

Android ve İOS işletim sistemleri için geliştirilen mobil uygulama ile belediye hizmetlerini vatandaşlara daha fazla yaklaştırdıklarını Başkan Mandalı, “Belediyemiz birimleriyle entegre bir şeklide çalışan mobil uygulamamız ile vatandaş ve belediye arasındaki mesafeleri azaltıyoruz” dedi.

Mobil uygulamada başlıklar altında birçok önemli bilginin ve hizmetin sunulduğunu kaydeden Başkan Mandalı, “Mobil uygulamamızda vatandaşlarımız istek, şikayetleri ilgili birime aktarılıyor ve en kısa sürede de çözüme kavuşturuluyor” şeklinde konuştu.

 

ÜCRETSİZ OLARAK İNDİRİLECEK

 

Mobil uygulama özellikle 3G ve 4,5 G altyapısının gelişmesi ile mobil iletişim imkânlarının hızla artması gerek kurumsal hizmetlerin kesintisiz sunulması gerekse vatandaşların hareket halindeyken bile sunulan hizmetlerden faydalanmasına büyük katkı sağlıyor.

Kapaklı Belediyesi’nin faaliyete geçirdiği bu uygulama ile artık IOS veya Android işletim sistemli cep telefonları kullanılarak zaman ve mekân bağımlılığı olmadan dünyanın her yerinden belediye hizmetlerine ulaşılacak. Kapaklı Belediyesi Mobil uygulamasında belediyenin yaptığı çalışmalarla ilgili haberler, duyurular, iletişim bilgileri, başkana mesaj, etkinlik takvimi, foto galeri, başkanın mesajı, başkana mesaj, foto galeri, Nöbetçi eczaneler, e-belediye uygulama, borç sorgulama, ödeme, bilgi sorgulama, Kapaklı hakkında ayrıntılar gibi daha birçok uygulama yer alıyor.Uygulama Google Play ve Apple Store’den Ücretsiz Olarak İndirilebilecek.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
 haberleriTİYATRO GÜNLERİ ŞEN MAKASLA BAŞLADI


GÜNDEM 24 Mart 2018
Kapaklı haberleri
 haberleriTEKİRDAĞ’DA UYUŞTURUCU OPERASYONU: 3 GÖZALTI


GÜNDEM 21 Mart 2018
Kapaklı haberleri
 haberleriTEKİRDAĞ'DA 500 UYUŞTURUCU HAP ELE GEÇİRİLDİ


GÜNDEM 10 Mart 2018
Kapaklı haberleri
 haberleriGAZİLERİN İSİMLERİ SOKAKLARDA YAŞAYACAK


GÜNDEM 24 Mart 2018
Kapaklı haberleri
 haberleriSüleymanpaşa'nın Eğitim Yatırımları


GÜNDEM 24 Mart 2018
Kapaklı haberleri
 haberleriNarkotik Eğitim TIR'ı Tekirdağ'da


GÜNDEM 24 Mart 2018
Kapaklı haberleri
 haberleri'DÜNYA SAATİ' İÇİN KAPATACAK


GÜNDEM 24 Mart 2018
Kapaklı haberleri
 haberleriTEKİRDAĞ'IN KABLO HIRSIZLARI TUTUKLANDI


GÜNDEM 24 Mart 2018
Kapaklı haberleri
 haberleriTEK TIKLA TAŞINMA DERDİNE SON


GÜNDEM 23 Mart 2018
Kapaklı haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015