denetimlerin başladığını belirterek, kurban kesim noktalarının da belirlendiğini bildirdi

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanlığı tüm ilçelerde kurulacak kurban pazarları ile ilgili denetimlerin başladığını belirterek, kurban kesim noktalarının da belirlendiğini bildirdi. Ayrıca Çorlu Mezbahasında verilen acısız kesim hizmetinin, kısa süre içerisinde diğer mezbahalarda da uygulanacağı duyuruldu.
Haber Çorlu 26 Ağustos 2017 Bu Haber 124 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Mezbahalar Bayrama Hazır

Sağlık İşleri Daire Başkanlığı Gıda Kontrol ve Mezbahalar Şube Müdürlüğünden konu ile ilgili yapılan açıklamada,  Kurban bayramı boyunca vatandaşların aksaklık yaşamaması için Tekirdağ Büyükşehir Belediyesine bağlı Çorlu, Çerkezköy, Şarköy ve Saray Mezbahalarında kesim hizmeti verileceği aktarılarak, gelişen teknoloji takip edilerek vatandaşlara sunulan hizmetin kalitesinin her geçen gün arttırıldığı ifade edildi.

 

4 Ağustos 2016 yılında Modernizasyon tadilatı sonrası onay belgeli olarak hizmet vermeye başlayan Çorlu Mezbahasında acısız kesim hizmeti verilmeye başlandığı hatırlatılan açıklamada, acısız kesim hizmetinin en kısa sürede diğer mezbahalarda da uygulanmaya başlanacağı kaydedildi.

 

Güvenilir, Sağlıklı ve kaliteli hizmet vermek amacıyla başlatılan HACCP sistemi ve bunu takiben ISO22000 Gıda Güvenliği ve Yönetim Sistemleri kurulumunun ilk etapta Çorlu Mezbahasında başlatılan sistem olduğu aktarılan açıklamada,  “Şarköy ve Çerkezköy Mezbahalarında da kurulumu sağlanacaktır. Bu bağlamda halkımıza her geçen gün artan hizmet kalitemiz ile hijyenik ve sağlıklı et üretimi sağlanmaktadır.” İfadelerine yer verildi.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
 haberleriÇALIŞMALAR SON HIZ SÜRÜYOR


GÜNDEM 13 Eylül 2017
Çorlu haberleri
 haberleriÇorlu Belediyesinde Bayramlaşma


GÜNDEM 29 Ağustos 2017
Çorlu haberleri
 haberleriçorlu Kaymakamlığı Yeni Binasında


GÜNDEM 28 Ağustos 2017
Çorlu haberleri
 haberleriÇORLU'DA FESTİVAL COŞKUSU


GÜNDEM 24 Ağustos 2017
Çorlu haberleri
 haberleriÇorlu Pazartesi Pazarı Yeni Yerinde


GÜNDEM 9 Ağustos 2017
Çorlu haberleri
 haberleriVALİ CEYLAN'DAN 'GAZİLER GÜNÜ' JESTİ


GÜNDEM 20 Eylül 2017
Çorlu haberleri
 haberleriGÜNAY UYARDI!


GÜNDEM 20 Eylül 2017
Çorlu haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015