Başkan Mandalı ‘‘ Sağlık Çalışanlarımız İftihar Kaynağımız‘‘

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı ve belediye personelleri 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla sağlık kurumlarına ziyarette bulundu.
Haber Kapaklı 14 Mart 2018 Bu Haber 212 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Mandalı '' Sağlık Çalışanlarımız İftihar Kaynağımız''

Ziyaret edilen tüm sağlık kuruluşlarına hediyeleri takdim edildi. Ardından Kapaklı İlçe Sağlık Müdürlüğünde Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı ve İlçe Sağlık Müdürü Doktor Olcay Parlak eşliğinde tüm sağlık çalışanları adına pasta kesildi.

"SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM"

İlçe Sağlık Müdürlüğü'nde yapılan kutlamada sağlık teşkilatının günün 24 saatinde, yılın tamamında, 7'den 70'e herkesin ihtiyaç duyduğu bir teşkilat olduğunu ifade ederek Başkan Mandalı," 14 Mart sadece bugün ile kalmamalı, sağlık her günümüzde var. Her gün sizin gününüz. Gece-gündüz, kar-çamur, bayram-tatil demeden büyük bir özveriyle insanların sağlıklı yaşaması için ellerinden gelen her türlü çabayı esirgemeyen değerli sağlık çalışanlarımıza çok teşekkür ediyorum.

"İNSANLIK SAĞLIĞA MUHTAÇ" 

Çünkü biz insanlar doğumdan ölüme sizlerin ellerinizdeyiz. İnsanlık sağlığa muhtaç. Karşılaştığınız güçlüklere rağmen mesleğinizin icrasında vatandaşlarımızın sağlık sorunlarını çözme gayretiniz bizler için iftihar kaynağıdır. Bu yönüyle de oldukça zevkli bir mesleğiniz var." ifadelerine yer verdi.

"SAĞLIK EN ÖNEMLİ İHTİYACIMIZ"

Sağlığın en önemli önceliğimiz olduğunu belirten İlçe Sağlık Müdürü Doktor Olcay Parlak, "Bu özel günde özel hissettiren ziyaretiniz için çok teşekkür ederiz. Sağlık en önemli ihtiyacımız. Bizlerde bizlere ihtiyacı olan vatandaşlarımız için buradayız. Vatandaşlarımıza elimizden geldiğince, imkanlarımızca sizinde büyük desteğiniz ile yardımcı oluyoruz. Tüm meslektaşlarımı bu özel günümüzde kutlarım. " dedi.

"YENİ HASTANE İLE DAHA FERAH BİR SAĞLIK DÖNEMİNE GEÇECEĞİZ"

Başkan Mandalı konuşmasını şu şekilde sürdürdü, "Bizler her zaman yanınızdayız. Kapaklımıza yapılması planlanan hastane ile daha ferah bir sağlık dönemine geçeceğimizi düşünüyorum. Halkımız en iyi hizmeti hak ediyor. Allah tüm insanlarımızı sağlık sorunlarından korusun, sizlere de mesleğinizde sabır versin. Bu vesileyle size minnet ve şükran duygularımı ifade etmeyi bir görev sayar, 14 Mart Tıp Bayramınızı içten duygularımla kutlarım." dedi.

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası
 haberleriPTS’LERDEN KAÇIŞ YOK!


GÜNDEM 18 Haziran 2018
Kapaklı haberleri
 haberleriBELEDİYEDEN BORÇ UYARISI


GÜNDEM 17 Mayıs 2018
Kapaklı haberleri
 haberleriYALNIZ YAŞADIĞI EVDE ÖLÜ BULUNDU


GÜNDEM 21 Haziran 2018
Kapaklı haberleri
 haberleriKÖPEKLERİN KULÜBELERİ ÇALINDI


GÜNDEM 21 Haziran 2018
Kapaklı haberleri
 haberleriTRAFİK KAZASI: 1 ÖLÜ, 2 YARALI


GÜNDEM 21 Haziran 2018
Kapaklı haberleri
 haberleriPROTEİN TOZU KUTULARINDAN UYUŞTURUCU MADDESİ ÇIKTI


GÜNDEM 21 Haziran 2018
Kapaklı haberleri
 haberleriYAZ AYLARINDA BESİN ZEHİRLENMELERİNE DİKKAT


GÜNDEM 21 Haziran 2018
Kapaklı haberleri
 haberleriAFETTEN ZARAR GÖREN MAHSULLER İNCELENDİ


GÜNDEM 20 Haziran 2018
Kapaklı haberleri
 haberleriYÜCEER: MİLLET İÇİN GELİYORUZ


GÜNDEM 20 Haziran 2018
Kapaklı haberleri
 haberleriNOSTALJİK TRENE TEPKİ GÖSTEREN MİNİBÜSÇÜLER YOL KAPATTI


GÜNDEM 20 Haziran 2018
Kapaklı haberleri
 haberleriGÖZETİM TETKİTLERİ BAŞLADI


GÜNDEM 20 Haziran 2018
Kapaklı haberleri
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org