MALKARA BELEDİYE AKADEMİSİ YETİŞKİN MÜZİK GRUBU KONSERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Malkara Belediye Akademisi Yetişkin Müzik Grubu tarafından türkülerin yer aldığı konser 14 Mayıs 2018 Pazartesi akşamı saat 20.30'da Malkara Kültür Sarayı'nda gerçekleştirildi.
Haber Malkara 16 Mayıs 2018 Bu Haber 122 kişi tarafından okundu.

tekirdağ MALKARA BELEDİYE AKADEMİSİ YETİŞKİN MÜZİK GRUBU KONSERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Yetişkin Müzik Grubu Konserine; Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Nazif Balcı ve vatandaşlar katıldı.

Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul konser öncesi yapmış olduğu konuşmasında; “Bu güzel müzik ziyafetini sunacak Belediye Akademimizin Yetişkin Müzik Grubu ile sizlerle birlikteyiz. Gerçekten ciddi emek verilerek hazırlanmış bir akşam. Yoğun mesai harcayıp bize bu akşamı yaşattıkları için kendilerine teşekkür ediyorum. Sizlere de bu akşam bizlerle olduğunuz için teşekkür ediyorum. Belediye Akademisi bizlerin en çok önemsediği projelerden bir tanesi. Özellikle her konuşmamda üstünde duruyorum. Malkaralı hemşerilerimin siyasi, sosyal, ekonomik farklılıkların ortadan kaldırıp hemşerilik bilincinde hemşerilerimizi buluşturacak bir tesis. Ben şimdiye kadar tanınmamış hemşerilerimi de basın ve sizlerin aracılığıyla Akademimize davet ediyorum. Bütün kış hazırlandılar, çalıştılar, ciddi bir emek harcadılar. Hepsine sizlerin huzurunda teşekkür ediyorum.” dedi.

Malkaralı vatandaşlar tarafından beğeni toplayan Yetişkin Müzik Grubunun seslendirdiği birbirinden güzel türküler ile son buldu.

Yetişkin Müzik Grubu Konseri sonunda Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, yoğun bir emeğin ardından bizlere çok güzel anılar yaşattılar. Emeklerine, nefeslerine, yüreklerine sağlık diyerek çiçeği Yetişkin Müzik Grubu solisti Didem Soğancılar'a takdim etti.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
 haberleriTEKİRDAĞLI FİRMALAR GURUR KAYNAĞI OLDU


GÜNDEM 19 Temmuz 2018
Malkara haberleri
 haberleriBelediye Vatandaşları Uyardı


GÜNDEM 19 Temmuz 2018
Malkara haberleri
 haberleriAYÇİÇEĞİ FESTİVALİ’NE ÜNLÜ AKINI


GÜNDEM 19 Temmuz 2018
Malkara haberleri
 haberleriGÜNAY: “BU GURUR HEPİMİZİN”


GÜNDEM 19 Temmuz 2018
Malkara haberleri
 haberleriAydoğdu Mahallesi'ndeki Üstyapı Çalışmaları Sürüyor


GÜNDEM 19 Temmuz 2018
Malkara haberleri
 haberleriTEKİRDAĞLI RESSAM GURUR KAYNAĞI OLDU


GÜNDEM 18 Temmuz 2018
Malkara haberleri
 haberleriASYAPORT ÇALIŞANLARINDAN MINTIKA TEMİZLİĞİ


GÜNDEM 18 Temmuz 2018
Malkara haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org