Tekirdağ Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Sami Kayın, 15 Temmuz Darbe girişimini kınayan bir basın açıklaması düzenledi.

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası
Tekirdağ Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Sami Kayın, 15 Temmuz Darbe girişimini kınayan bir basın açıklaması düzenledi.
Haber Süleymanpaşa 17 Temmuz 2017 Bu Haber 142 kişi tarafından okundu.


Odalar birliği toplantı salonunda gerçekleştirilen basın açıklamasında Kayın, milli birlik ve milletin iradesine, cumhuriyeti açıkça tehdit eden darbe girişimini  kuvvetli şekilde kınadıklarını vurguladı.

 

Milletin her zaman ülkesine ve devletine canı pahasına sahip çıkacağını dile getiren Kayın,  “Milletimizin asil iradesine dayanan demokrasimizi sahiplenme, yaşatma ve geliştirme noktasında; esnaf ve sanatkarlarımız, her zaman olduğu gibi tek vücut halinde ve sarsılmaz bir irade ile devletimizin, milletimizin ve meşru Cumhuriyet hükümetimizin yanında yer alacaktır. 15 Temmuz 2016’da yüce milletimize ve devletimize acımasızca saldıran kirli ve sapık eller kırılmış ve tüm dünyaya milli iradeye sahip çıkma azim ve kararlılığımız ülke olarak gösterilmiştir” dedi.

 

Kayın, dimdik ayakta durabilmek, milleti ve ülkeyi muasır medeniyet seviyesine çıkarabilmek için rehavete kapılmadan çalışılması gerektiğine işaret ederek, hedeflere ulaşmak için birlik ve beraberliği muhafaza ederek, gayret ve çaba gösterilmesi gerektiğini kaydetti.

 

 

“ Hiç şüphe yok ki Türkiye Cumhuriyeti, demokrasiye ve Cumhuriyetimizin temel niteliklerine bağlı kalarak; “ Tek bayrak, tek vatan, tek millet ve tek devlet ülküsü etrafında sımsıkı kenetlenerek sonsuza kadar varlığını sürdürecektir” diyen Kayın, konuşmasını şu sözlerle sonlandırdı: “Biz esnaf ve sanatkarlar teşkilatı olarak; ülkemizin geleceğine güveniyor, milletler camiası içerisinde ülkemizin hak ettiği en iyi yere, en kısa sürede ulaşacağına en büyük gücün yüce milletimizin iradesi olduğuna inanıyoruz”

 

Toplantıya, Odalar Birliği’ne bağlı odaların başkanları ve basın mensupları katıldı.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
 haberleriÜCRETSİZ Wİ-Fİ NOKTALARI ARTIYOR


GÜNDEM 21 Eylül 2017
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriVALİ CEYLAN'DAN 'GAZİLER GÜNÜ' JESTİ


GÜNDEM 20 Eylül 2017
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriGÜNAY UYARDI!


GÜNDEM 20 Eylül 2017
Süleymanpaşa haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015