sosyal medyada çıkartılan iddiaların asılsız olduğu bildirildi

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası
Trakya’nın en iyi hayvan barınağı özelliğine sahip; 450 kedi ve köpeği içerisinde barındıran Edirne Belediyesi Sokak Hayvanları Barınağı hakkında sosyal medyada çıkartılan iddiaların asılsız olduğu bildirildi
Haber Bölge Haberleri 10 Temmuz 2017 Bu Haber 94 kişi tarafından okundu.

tekirdağ İddiaları Canlı Yayında Cevapladı

 Belediye Başkan Yardımcısı Ertuğrul Tanrıkulu, görüntülü canlı telefon bağlantısı ile iddiaların asılsız olduğunu ispat etmeye çalıştı.
 Sosyal paylaşım sitelerinde yayılan asılsız iddialar üzerine, bu paylaşımlara yorum yapanlara telefonla ulaşan Tanrıkulu, Sokak Hayvanları Barınağı’na giderek durumu yerinde gösterdi.
Barınağın kapısından görüntülü canlı bağlantı kuran Tanrıkulu, daha sonra barınağın her alanını gezerek telefonla bu yerleri göstererek,  barınak hakkında bilgiler verdi.
İddiaların asılsız olduğunu, barınaktaki hayvanlar konusunda herkesten daha çok Belediye Başkanı Recep Gürkan ve kendisinin hassasiyet gösterdiğini anlatan Tanrıkulu, son çıkan paylaşımlar üzerine barınaktan sorumlu olduğu için kendisini ilgili kurumlara şikayet ederek acil denetleme istediğini, incelemeler yapıldığını ve bunun sonucunda da barınakla ilgili yasal olmayan hiçbir şeyin tespit edilmediğini aktardı.

Zaman zaman bağımsız veterinerlerin denetleme amacıyla barınağa gelerek buradaki çalışmalara katıldığını da ifade eden Tanrıkulu, görüntülü canlı telefon bağlantısında paylaşımcıların sorularına da, “Burada 7/24 vardiya sistemi ile görev yapıyoruz. Veterinerlerimiz, teknisyenlerimiz ve ekiplerimiz barınaktaki kedi ve köpeklerin durumları ile yakından ilgileniyor. Hasta hayvanların, sağlıklı hayvanların yerleri birbirinden bağımsız ve bakımları buna göre yapılıyor. Barınak hergün temizleniyor. Sokaklardan toplanan başıboş dişi köpekler burada uzman veterinerlerimiz tarafından kısırlaştırılıyor. Vatandaşlarımızdan sokaklardaki hayvanlarla ilgili gelen ihbarları ekiplerimiz gece gündüz demeden değerlendiriyor ve anında müdahale ediyor. Şu anda barınağın ayan tarafındaki alanı yeniden düzenliyoruz. Amacımız burada barınaktaki hayvanların daha rahat ortamda özgürce dolaşabilmeleri” şeklinde yanıt verdi.
Tanrıkulu ayrıca imkanları elverdiği takdirde paylaşımcıları Sokak Hayvanlar Barınağı’nı yerinde görmeleri için Edirne’ye davet etti.

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
 haberleriBircan ve CHP Heyeti Sadık Ahmet’i Anacak


BÖLGE HABERLERİ 22 Temmuz 2017
genel haberleri
 haberleri Başkan Kesimoğlu Yavuz’u duygulandırdı


BÖLGE HABERLERİ 18 Temmuz 2017
genel haberleri
 haberleriMercan ve Sebat Sokak Esnafı’ndan Özcan’a Ziyaret


BÖLGE HABERLERİ 15 Temmuz 2017
genel haberleri
 haberleriBaşkan Kesimoğlu LÖSEV’e Bağış Topluyor


BÖLGE HABERLERİ 15 Temmuz 2017
genel haberleri
 haberleriAtatürk Evi’ne Dev Türk Bayrağı


BÖLGE HABERLERİ 13 Temmuz 2017
genel haberleri
 haberleriChp Edirne Teşkilatından Kılıçdaroğlu’na Destek


BÖLGE HABERLERİ 6 Temmuz 2017
genel haberleri
 haberleriZabıtadan Ayakta Yemek Yenen Yerlere Denetim


BÖLGE HABERLERİ 5 Temmuz 2017
genel haberleri
 haberleriParklarda Yenileme Çalışmaları Tamamlandı


BÖLGE HABERLERİ 3 Temmuz 2017
genel haberleri
 haberleriBu İkili Yıllardır Güldürüyor


BÖLGE HABERLERİ 22 Haziran 2017
genel haberleri
 haberleriGaytancıoğlu, TMO’yu Göreve Çağırdı


BÖLGE HABERLERİ 21 Haziran 2017
genel haberleri
 haberleriRamazan’ın Bereketi Bu Sofrada


BÖLGE HABERLERİ 19 Haziran 2017
genel haberleri
 haberleriGençlerin Karate Sevdası


DİĞER BRANŞLAR 22 Temmuz 2017
genel haberleri
 haberleriTekirdağ Amatör'de Yeni Sezon 17 Eylül'de Başlıyor


FUTBOL 22 Temmuz 2017
genel haberleri
 haberleriBayan Haltercimizden 5. Sıra Başarısı


GÜNDEM 22 Temmuz 2017
genel haberleri
Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015