28 ve 29 Ağustos günleri tüm PTT merkez ve şubelerinin açık olacağı 31 Ağustos Perşembe günü ise PTT merkezlerinin saat 13.00’e kadar hizmet vereceği bildirdi.

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Posta Telgraf Telefon (PTT) A.Ş., idari tatil günlerini içine alan Kurban Bayramı öncesinde vatandaşların herhangi bir mağduriyete uğramaması için tedbirler alındığını belirterek, 28 ve 29 Ağustos günleri tüm PTT merkez ve şubelerinin açık olacağı 31 Ağustos Perşembe günü ise PTT merkezlerinin saat 13.00’e kadar hizmet vereceği bildirdi.
Haber Çerkezköy 25 Ağustos 2017 Bu Haber 211 kişi tarafından okundu.

tekirdağ İdari Tatilde Ptt  Açık Olacak

Konuyla ilgili yapılan açıklamada, İşyerlerindeki mesai saatlerinin idari tatil günlerinin dikkate alarak düzenlendiği aktarılarak, vatandaşların 28 ve 29 Ağustos günleri tüm PTT merkez ve şubelerinde mevcut çalışma saatleri dahilinde iş ve işlemlerini yapabilecekleri, 31 Ağustos’ta ise sadece PTT merkezlerinin yeterli personel bulundurmak suretiyle saat 13:00’e kadar hizmet verileceği kaydedildi.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
 haberleriSONA GELİNDİ


GÜNDEM 21 Kasım 2017
Çerkezköy haberleri
 haberleriİSTİNAF MAHKEMESİ SON NOKTAYI KOYDU !


GÜNDEM 21 Kasım 2017
Çerkezköy haberleri
 haberleriTERMİK SANTRALE HAYIR !


GÜNDEM 20 Kasım 2017
Çerkezköy haberleri
 haberleriSEKTÖR-OKUL İŞBİRLİĞİNİN GELİŞTİRİLMESİ PROTOKOLÜ


GÜNDEM 20 Kasım 2017
Çerkezköy haberleri
 haberleriPLANLI ALANLAR İMAR YÖNETMELİĞİ EĞİTİMİ YAPILDI


GÜNDEM 20 Kasım 2017
Çerkezköy haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015