28 ve 29 Ağustos günleri tüm PTT merkez ve şubelerinin açık olacağı 31 Ağustos Perşembe günü ise PTT merkezlerinin saat 13.00’e kadar hizmet vereceği bildirdi.

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası
Posta Telgraf Telefon (PTT) A.Ş., idari tatil günlerini içine alan Kurban Bayramı öncesinde vatandaşların herhangi bir mağduriyete uğramaması için tedbirler alındığını belirterek, 28 ve 29 Ağustos günleri tüm PTT merkez ve şubelerinin açık olacağı 31 Ağustos Perşembe günü ise PTT merkezlerinin saat 13.00’e kadar hizmet vereceği bildirdi.
Haber Çerkezköy 25 Ağustos 2017 Bu Haber 130 kişi tarafından okundu.

tekirdağ İdari Tatilde Ptt  Açık Olacak

Konuyla ilgili yapılan açıklamada, İşyerlerindeki mesai saatlerinin idari tatil günlerinin dikkate alarak düzenlendiği aktarılarak, vatandaşların 28 ve 29 Ağustos günleri tüm PTT merkez ve şubelerinde mevcut çalışma saatleri dahilinde iş ve işlemlerini yapabilecekleri, 31 Ağustos’ta ise sadece PTT merkezlerinin yeterli personel bulundurmak suretiyle saat 13:00’e kadar hizmet verileceği kaydedildi.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
 haberleriÇERKEZKÖY THK'DAN KAYMAKAMA ZİYARET


GÜNDEM 26 Ağustos 2017
Çerkezköy haberleri
 haberleriBaşkan Akay'dan Stad, Düğün Salonu Ve Yeni Pazaryerinde İnceleme


GÜNDEM 26 Ağustos 2017
Çerkezköy haberleri
 haberleriÇağlayan Sokak Beton Kaldırıma Kavuştu


GÜNDEM 24 Ağustos 2017
Çerkezköy haberleri
 haberleriKocameşe Piknik Alanı'nın çehresi Değişiyor


GÜNDEM 9 Ağustos 2017
Çerkezköy haberleri
 haberleriVALİ CEYLAN'DAN 'GAZİLER GÜNÜ' JESTİ


GÜNDEM 20 Eylül 2017
Çerkezköy haberleri
 haberleriGÜNAY UYARDI!


GÜNDEM 20 Eylül 2017
Çerkezköy haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015